Wpis z mikrobloga

@AlfredoDiStefano: kto jeździ, ten jeździ, część od kilku miesięcy jeździ, ale ostatnio pogoda wietrzna to nie każdy ma ochotę wychodzić z domu. Polecam serwis i apkę Windy, porywy wiatru pokazuje lepiej niż większość apek, bo większość zaniża, a później jedziesz coś zwiedzać lub nad wodę, by zrelaksować się, a tam wiatr tak nawala jak zawodnicy w MMA
@AlfredoDiStefano: i my mamy robić za psychologa i szukać przyczyny Twojej niechęci do jazdy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam jeździsz i nudzi Cię to? Może kompan Ci potrzebny, interkomy i wtedy poczujesz frajdę?
Jeździsz w konkretne miejsce, czy brak celu? Może warto obrać sobie jakiś cel, np. zwiedzenie zamku?
Mi to sie nawet nie chce odpalac maszyny


@AlfredoDiStefano: trochę Cię rozumiem. Ja zrobiłem serwis moto i zwyczajnie nie mogę się zebrać, żeby pojechać zrobić przegląd ;). Jakoś tak wychodzi, pomijając że wpadłem w jakąś dziwną rutynę, przez te wszystkie obostrzenia ze względu na pandemię, zwyczajnie mi się nie chce kręcić tak bez celu, wolę wyjść na 2-3 godziny spaceru po lesie, niż wsiadać na moto, zrobić rundkę po okolicy, którą