Wpis z mikrobloga

@saakaszi: AAHAHAHAHA ty z tego zrobiles osobny wpis aahhahahahhaahxdDDDDDDDDDDDL

panie prokuratorze bo ten pan powiedzial ze madry ten hipopotam bo zjadl czlowieka, on powinien odpowiadac za mowe nienawisci


HAHHAH co jest z wami xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@ryba_twojej_mieczty Również takie rozwiązanie jest często krytykowane u środowisk przeciwaborcyjnych, po prostu dajmy wybór, nie róbmy z ludzi inkubatorów do robienia dzieci przy każdym stosunku seksualnym, kiedyś nie mieli problemu gdy dziecko urodziło się chore albo gdy tego dziecka niechciano, matki szybko potrafiły wywołać poronienie i nie było to tak szkalowane jak w obecnym nowoczesnym okresie, mimo że medycyna pozwala na zrobienie tego bez cierpienia ani jednej ani drugiej strony
  • Odpowiedz
@saakaszi: Przeciez to sa nielegalni imigranci takze w czym problem? Gdyby nie byli tam gdzie nie powinni byc z prawnego punktu widzenia to ten hopopotam by ich nie zabil. To bardzo proste do zrozumienia. Bylo nie byc nielegalnym imigrantem to ten hipopotam by ich nie zjadl.
  • Odpowiedz
@Kremowka_z_Wadowic Uważam, że to źle świadczy o naszym społeczeństwie, że chętnie debatujemy nad sprawami zakończenia życia, podczas gdy nie rozwiązaliśmy jeszcze spraw jego pojawiania się na świecie. Podobno "moje ciało, mój wybór", a kobiety - w zdawałoby się - cywilizowanych krajach nie mogą swobodnie wybrać metody porodu, za to mogą bez większych problemów dokonać aborcji. Nie rozwiązaliśmy spraw priorytetowych, dotyczących większości, a zajmujemy się w pierwszej kolejności dalszymi, dotyczącymi mniejszości. Smutne. Mamy
  • Odpowiedz
@ryba_twojej_mieczty ładnie opisane, lecz jeszcze jedna sytuacja chodzi mi po głowie, bo wiadomo dziecko to dar, bardzo ładny jest to slogan, lecz my jako osoby dorosłe, wiemy że dziecko to przedewszystkim zobowiązanie, zobowiązanie do zmienienia stylu życia i jego wyglądu, w przypadku kobiet odejście z pracy, zerwanie studiów do których się nie wróci przez mężczyznę, ponieważ trzeba zarobić na najmniejszego, całkowite przekonfigurowanie swojego życia z powodu jednej upojnej nocy, wiadomo taka para
  • Odpowiedz
@Kremowka_z_Wadowic: otóż ja wyjaśnię to z perspektywy kobiety pro-choice, bo tak piszecie i piszecie i kminicie...

1. Płód to nie człowiek.
Jedyny powód, dla którego ktoś może uznać płód za człowieka to pranie mózgu i religijna indoktrynacja. Te żałosne fikołki pt "pies się z tego nie urodzi" to próba dorobienia "naukowo" brzmiących argumentów do zwyczajnego, religijnego dogmatu. Nie ma możliwości, żeby człowiek niezidnoktrynowany spojrzał na płód bez rączek jak człowiek, bez
  • Odpowiedz
@MsChokesondick kurcze ciekawy ten wątek z bólem zęba
! "Boli mnie ząb - biorę apap, jestem w niechcianej ciąży - aborcja. Korzystam z dobrodziejstw współczesnej medycyny w dogodnej dla mnie chwili"

Lubie dobre porównania stosowane na codziennych sytuacjach, łatwiej to przybliżyć rozmówcy, czasami podkradnę prywatnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kremowka_z_Wadowic: To jest myślenie że celem jest minimalizacja cierpienia. Tylko wtedy trzeba by też je minimalizować w każdym możliwym aspekcie(słaba rodzina, różne choroby już urodzonego dziecka albo osoby starszej), co jest kompletnie niewykonalne. Trzeba by zabronić w ogóle rodzić jakichkolwiek dzieci a ostatni gasi światło. (co jest swoją drogą zgodne z jednym z aksjomatów akapu)

Więc moim zdaniem cel minimalizacja cierpienia wykonany jako zabójstwa potencjalnie mogącego cierpieć dziecka jest, delikatnie mówiąc,
  • Odpowiedz