Wpis z mikrobloga

@marcinka: ale to były czasy, gdy człowiek nie zwracał uwagę w ogóle na skład, a cieszył się jedynie, że tanie. Paskudne w smaku? Owszem, ale tanie.
To tylko pokazuje, jaka bieda wówczas panowała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@marcinka: kiedyś, w bardzo gorący dzień strasznie chciało mi się pić, miałem przy sobie tylko 50 groszy, więc kupiłem wodę w lider szajsie za 35 groszy ich "marki". Ta woda była tak paskudna, że ledwo przełknąłem jeden łyk, po czym wylałem resztę xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@marcinka: @tytanowy_kalafior: też miałam pytać :> żorzanie jesteście?

LiderSzajs to była moja pierwsza poważna praca przy inwentaryzacji za 2,80 zł na łapę za godzinę. Dokładnie, niecałe 3 zeta, gdy w Kauflandzie płacili już 4,30 zł. Wspaniałe czasy!
  • Odpowiedz
@czar_Pekla

LiderSzajs to była moja pierwsza poważna praca przy inwentaryzacji za 2,80 zł na łapę za godzinę. Dokładnie, niecałe 3 zeta, gdy w Kauflandzie płacili już 4,30 zł. Wspaniałe czasy!


Teraz za 3x tyle kupisz tyle samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@marcinka: Ja to pamietam za gnoja, jedyny market w okolicy inny niż spolem, kolejki zajebiste w weekendy stało się do kasy jak dwa tygodnie temu do biedro ale dla mnie było spoko bo jako 8-9 latek hajsem nie szastalem a słodycze tanie xd to w sumie tłumaczy dlaczego teraz bardziej smakują mi te najtańsze xdd
  • Odpowiedz