Wpis z mikrobloga

#airbnb #booking #podroze #wlochy #koronawirus

Zarezerwowałem hotel we Włoszech przez airbnb, chciałbym anulować moją rezerwacje i dostać zwrot pieniędzy.
Pobyt jest od 15 czerwca, zabukowałem na początku lutego przed 14 marca (więc załapałem się do reguł zwrotu w związku z koronawirusem)
Na stronie rezygnacji i zwrotów pojawiają mi się opcje widoczne na załączonym skrinie.
Czytałem na różnych stronach, że potem będą wymagali dokumentów (np. rządowych) które udowadniają niemożność podróży do danego miejsca.

Czy miał ktoś podobną sytuację? Jakie dokumenty powinienem im wysłać? Niewystarczy im powód w związku z podróżą za granice do kraju który jest jednym z najbardziej dotniektych koronawirusem?
Timolol - #airbnb #booking #podróże #włochy #koronawirus 

Zarezerwowałem hotel we ...

źródło: comment_1589359041w6psobGQpYbyJ5Vj0TIY6h.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soosh071: człowieku, support napisał "Once you click it, you will be directed to the page where you can provide the documents needed for the cancellation of reservation and full refund." więc miałem obawy.
  • Odpowiedz
kliknąłem i na dalszej stronie z automatu chcą dokumentacje, mam im pusty plik wysłać xD?

WYMAGANIA DOTYCZĄCE DOKUMENTACJI
Ograniczenia władz dotyczące podróży
Zrzut ekranu oficjalnej strony władz z informacjami na temat ograniczeń, które uniemożliwiają podróż z Twojej lokalizacji lub do miejsca docelowego
Termin obowiązywania ograniczenia musi pokrywać się z co najmniej jednym dniem w terminie rezerwacji
Nie dotyczy komunikatów dla podróżnych (zaleceń)
  • Odpowiedz