Wpis z mikrobloga

@Johnnysinspolscyfani: @Spartaczony91: powiedzcie mi co takiego fajnego jest w grubej szyi i kwadratowej twarzy. Nie potrafię pojąć tego kanonu piękna p0lek. Może kiedyś jak żyło się w jaskini to warto było mieć silnego brutalnego chlopa, ale teraz to raczej inteligencja i przedsiębiorczość powinna być na topie.
  • Odpowiedz
@Kontodlapostu2 lepiej pozbadz sie otylosci,ja dzieki utracie 23 kg stalem sie z normika chadem przez pol roku i doslownie plodne julki zaczely obsypywac mnie gestami ktore daja atrakcyjnemu mezczyznie.Nie sadze zeby tak na serio Brad Pitt albo Lachowski robili ten mewing albo jakiekolwiek opieracje,bycie chadem to w 99.9% genetyka
  • Odpowiedz
powiedzcie mi co takiego fajnego jest w grubej szyi i kwadratowej twarzy. Nie potrafię pojąć tego kanonu piękna p0lek. Może kiedyś jak żyło się w jaskini to warto było mieć silnego brutalnego chlopa, ale teraz to raczej inteligencja i przedsiębiorczość powinna być na topie.


@Kofifix: buhahahahaha xd Powinna ale psychologia ewolucyjna działa i tyle ;)
  • Odpowiedz
@programista1992: napisalem u Mavericka pod jego transformacja z silowni o tym ze byl na wykopowym tagu blackpill uzyty jako model do profilu tinder bad boya pedofila,zoofila i psychola #!$%@? matke kablem oraz o tym ze uzyskal 60 polubien w pare godzin i chetne kobiety na boltzowanie i #!$%@? usunal moj komentarz( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kofifix: nic nie jest fajnego. Kobiety to nie pociąga. Tylko przegrywy wymyśliły se w tych spaczonych mózgach że tak jest. To tak jak te plastikowe lalki z napompowanymi wargami - one sądzą że jest to atrakcyjne dla samców (i w sumie jest dla małego procenta amatorów napompowanych lalek) i dlatego to robią.
  • Odpowiedz