Wpis z mikrobloga

@szalony_kundel_lenina: Oho, zielonkę zabolał mój wpis i nawet nie potrafi odpowiedzieć - a zamiast tego robi screen i próbuje wyśmiać oczywisty fakt. Chciałeś mnie skompromitować, a wyszło na to ze skompromitowałeś w tym momencie sam siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zresztą czego innego można się było spodziewać po typie określającym się jako kundel lenina xD

A teraz przyznaj się, którego zbanowanego lewaczka multim jesteś? ( ͡º
@szalony_kundel_lenina: tak tak, zielonka która przyszła tu tydzień temu dla przepisów kuchennych zna takie tagi jak "#shitwykopsays czy #neuropa" i jest ogarnięta we wszystkich aspektach wykopkowego życia, kogo ty chcesz oszukać,przyznaj się pod jakim nickiem tu wcześniej byłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ps. moderacji w to nie mieszaj, bo już wielokrotnie udowodniła, że jest ona neuropejska ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Soojin21: W przypadku przeciętnego wykopka miałabyś rację - ale nie jest to dowód w przypadku neuropy, skoro od dawna wiadomo że moderacja jest neuropejska.

Ps. Tym wpisem (który wyjaśniłem już pierwszym komentarzem) kompromituje się nie tylko OP ale i każdy brainlet, który go plusuje, więc w sumie ja bym się tym tak nie chwalił ( ͡º ͜ʖ͡º)
@patykiem_pisane: Poprawiam zielonki, bo na poprawianie zasługują. Ja ci chłopczyku tam odpowiedziałem od razu, więc mi tu nie wyskakuj z innymi dyskusjami, bo nie ma tu żadnego porównania ( ͡º ͜ʖ͡º)

Natomiast ty nie zapomnij, że nie stalkuje się osób z którymi przegrywa się dyskusje, tylko dlatego że ma się ból dupy o tę porażkę XD
@patykiem_pisane: mirku, ale naucz się korzystać z wykopu. Obrażasz mnie, że mam konto krócej od Ciebie, a nawet nie potrafisz poprawnie zacytować XDD

Przegrałeś dyskusję i tyle, a potem zacząłeś trollować klasycznymi TL:DR'ami, które już nawet zeszły z tematu tamtej dyskusji ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przegrałeś dyskusję i tyle, a potem zacząłeś trollować klasycznymi TL:DR'ami, które już nawet zeszły z tematu tamtej dyskusji ( ͡º ͜ʖ͡º


@Back_Space:
Wybieg 13
Tryumfalne ogłoszenie, że się czegoś dowiodło, choc z dyskusji nic takiego nie wynika.

Uzupełniłbym wypowiedź Arthura, ze w tym przypadku jest przeciwnie. W dyskusji merytorycznej przerżnąłeś jak Brazylia z Niemcami w 2014 XDD
@patykiem_pisane:

Wybieg 13
Tryumfalne ogłoszenie, że się czegoś dowiodło, choc z dyskusji nic takiego nie wynika.

Uzupełniłbym wypowiedź Arthura, ze w tym przypadku jest przeciwnie. W dyskusji merytorycznej przerżnąłeś jak Brazylia z Niemcami w 2014 XDD