Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
patrzcie jak się miota głupek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wcale fikołek, dzięki @Back_Space za zastąpienie @MotoFun w budowaniu mojego contentu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#shitwykopsays #urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #neuropa #konfederacja
szalonykundellenina - patrzcie jak się miota głupek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wcale fikołek, dzięk...

źródło: comment_1589303562JFSVAebtbr3OdDXNtsr9Qf.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepszym dowodem na to, że mam do czynienia z piwnicznym trollem - jest fakt że już dawno zakończyłem dyskusję i już nawet przestałem oznaczać (no bo jak dyskusja zakończona, to zakończona), a on sam tu przypełza bez powiadomień by dalej trollować. Ehh, tak to jest jak matka dziecku nie ograniczy komputera na kwarantannie ¯(ツ)
  • Odpowiedz
Najlepszym dowodem na to, że mam do czynienia z piwnicznym trollem - jest fakt że już dawno zakończyłem dyskusję i już nawet przestałem oznaczać (no bo jak dyskusja zakończona, to zakończona), a on sam tu przypełza bez powiadomień by dalej trollować. Ehh, tak to jest jak matka dziecku nie ograniczy komputera na kwarantannie ¯(ツ)
  • Odpowiedz
Najlepszym dowodem na to, że mam do czynienia z piwnicznym trollem - jest fakt że już dawno zakończyłem dyskusję i już nawet przestałem oznaczać (no bo jak dyskusja zakończona, to zakończona), a on sam tu przypełza bez powiadomień by dalej trollować. Ehh, tak to jest jak matka dziecku nie ograniczy komputera na kwarantannie¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Najlepszym dowodem na to, że mam do czynienia z piwnicznym trollem - jest fakt że już dawno zakończyłem dyskusję i już nawet przestałem oznaczać (no bo jak dyskusja zakończona, to zakończona), a on sam tu przypełza bez powiadomień by dalej trollować. Ehh, tak to jest jak matka dziecku nie ograniczy komputera na kwarantannie¯_(ツ)_/¯

I dalej się szur sam ora


Naprawdę

BO
  • Odpowiedz
I dalej się szur sam ora, nie dość że ie ma merytorycznych argumentów, to jeszcze nawet trollować nie potrafi, bo jedynie kopiuje komentarze, jeszcze nie widziałem takiego desperata ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz