Wpis z mikrobloga

zagrałabym sobie w coś... poleci ktoś fajnego RPGa, najlepiej starszego (albo możliwym do grania na laptopie ze słabą kartą), z typowym rozwojem postaci, chętnie z drużyną, z dużą ilością czytania? I żeby nie wymagał jakichś cudów z klawiszami w walce, bo nigdy nie ogarniam tych przycisków.

Kocham Tormenta, Baldura, Icewind Dale, grałam w Pillars of eternity, Diablo, Wiedźminy, Tides of Numenera czy Tomb Ridery

#grykomputerowe #gry #rpg
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r__k: w takiej sytuacji pozostają dwie opcje. Upgrade sprzętu albo przetestowanie na niezbyt oryginalnej wersji gry ( ͡° ʖ̯ ͡°) żal by było sobie odpuścić.

No i jak Disco Elysium nie pójdzie, to Gothic 3 tym bardziej. I zdecydowanie nie można zacząć od 3, trzeba od 1!
  • Odpowiedz
@purrfect: mam wszystkie trzy części gothica, ale ta pierwsza się otwiera w jakiś dziwny sposób i nie mogę nic zrobić :D ale może spróbuję... Disco Elysium nie odpuszczę, serio się zastanawiam nad lepszym kompem przez tę grę. I serio Gothic 3 ma lepszą grafikę niż Disco?
A Fallouta znam i przeszłam :)
@CapoDiPtakMuzzapi: ten system pack nie jest zintegrowany ze steamem?
  • Odpowiedz
Jak Mandalorian nie zmienił mojego zdania o tym uniwersum, to chyba nic nie zmieni :D


@r__k: Mandalorianin jest względnie ok, ale przy porównaniu go z KotORami to jest bardzo przeciętny. Ja bym jednak polecił je sprawdzić.
  • Odpowiedz
@r__k: mam W3 ale nie gram od miesiąca, jak wspominałem F:NV, Bloodlines (przeszedłem Gangrelem i Brujah, Ventrue jest spoko [zbuntowałem się;]); czekam na CB77 i tych nowych BL. Baldurs Gate znasz? :)
  • Odpowiedz
@jtank: @r__k: A ja bym właśnie polecił Kingmakera, bo ma niesamowicie małe wymagania jak na taką grę. Grałem na lapku z integrą Intela 510 i było stabilne 30 fpsów, a twoja karta jest jeszcze lepsza więc nie powinno być problemu. Jedyne co może denerwować to długie ekrany ładowania, i jak nie masz SSD to pod koniec gry będziesz mogła sobie parzyć herbatę co zmianę lokacji xD
  • Odpowiedz