Wpis z mikrobloga

zagrałabym sobie w coś... poleci ktoś fajnego RPGa, najlepiej starszego (albo możliwym do grania na laptopie ze słabą kartą), z typowym rozwojem postaci, chętnie z drużyną, z dużą ilością czytania? I żeby nie wymagał jakichś cudów z klawiszami w walce, bo nigdy nie ogarniam tych przycisków.

Kocham Tormenta, Baldura, Icewind Dale, grałam w Pillars of eternity, Diablo, Wiedźminy, Tides of Numenera czy Tomb Ridery

#grykomputerowe #gry #rpg
  • 46
@arkan997: własnie kończę, zapomniałam o tym :D ale jedynkę, dwójka raczej u mnie nie pójdzie...
@Larimari: ej wygląda smiesznie, może dam szansę :D ale tam trzeba coś płacić w trakcie gry?
@m00n: wygląda super, dzięki!
@GARN: przeszłam też, dzięki :)
@xVulpeSx: Star Wars, jakoś nie jestem fanem tego uniwersum...
@jtank: no, chyba będzie ciężko. dodam na wishlistę, kiedyś może się zdecyduje na lepszym komputer :)
@r__k: nie wiem czy gra trafi w twój gust i zdecydowanie nie jest to taki typowy RPG jak gry które wymieniłas. Jest to bardziej taka rpg-przygodowka, ale jest dużo czytania, questy i wybory. Disco Elysium. Chyba bardzo niedoceniona gra, chociaż z tego co pamiętam to zostało przez jakąś redakcję uznane za Grę Roku.

Ja myślałem, że już nie dam rady grać w takie czytane gierki, ale Disco Elysium przeszedłem chyba w
@purrfect: To jest gra marzenie dla mnie, ale według wymagań mam za słabą kartę graficzną - mam intel hd graphics 5500 i boję się, że nie da rady tego uciągnąć (,)