Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Krabonara: kurła, tak generalnie to nienawidzę spermienia do lasek w necie i takich obleśnych januszowych tekstów, tym bardziej nienawidzę płacenia hajsów za jakieś zdjęcie st00pek, ale tobie jakoś kibicowałem tutaj od początku, uważałem, że to sprawa wolności słowa i wolności wykopa, bo nie łamiesz żadnych regulaminów więc jak najbardziej masz prawo robić tutaj co ci się podoba i żadna grupa wykopowiczów nie ma prawa decydować o tym jaki ma być cały
  • Odpowiedz
@Krabonara: cóż wierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to "znikniecie" idealnie pasowało do historii o upolowaniu kolejnej "atencjuszki" dlatego gdybyś następnym razem miała "zniknąć" czego nie życzę ( lubisz pokazywać oka zwalczający twoja osobę ewidentnie robią to także dla atencji tyle ze innego typu tu coś was łączy ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to owe znikniecie poprzedź jakimś krótkim zakończeniem co by było co
  • Odpowiedz
Bo gołym cyckiem to przyciągniesz jedynie chłopów, którzy mają #!$%@? zamiast mózgu


@Camilli: Zawsze mnie bawią takie wypowiedzi pod tego typu wpisami, niby nikogo nie przyciągnie, ale przecież przyciągnęła ciebie z twoim przerośniętym wpisem. Kogo miałaby przyciągnąć anonimowo publikując fotki w necie?

Tak samo te wszystkie retoryczne pytania "meh nie wiem po co to robisz" jakbyście serio nie łapali, że właśnie po atencję, którą jej udzielacie xD Facet zobaczy w necie
  • Odpowiedz