Wpis z mikrobloga

No i będzie apdejcik, miałem go zrobić wczoraj ale mi się nie chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dotarły zamówione sadzonki i muszę przyznać "oh shit, here we go again". Część większa, wszystkie dosyć małe ale zdrowe. Dobrze że nie wywaliłem elementów starego grołboxa xD bo i pogoda do dupy i słońca ni ma i pewnie nie będzie, a jakoś muszą podgonić ze wzrostem zwłaszcza dlatego że zostały przycięte po rozpakowaniu.

Habanero dla skali, co prawda nie wiem kiedy były wysiewane ale no widać różnicę ( ͡° ͜ʖ ͡°).
w komentarzu bardzo fajna odmiana.
#chilihead #chili #ogrodnictwo #papryczki
Pobierz
źródło: comment_1589257512C3Y59oT8BgGLoQPQvlNzbZ.jpg
  • 12
@picasssss1: Jak masz dostęp do pokrzywy podlej je jak najszybciej chociażby wywarem albo herbatką, będą dużo lepiej rosły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio odkryłem że w pokrzywie nie chodzi wcale o to że ma dużo azotu ale o to że ma dużo tytanu, wykorzystaj to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niewiemja: ile to się człowiek dowiaduje rzeczy o uprawie, a babcia mi mówi że jej papryka słabo rośnie. Jak wsadza ją w ziemię i ma #!$%@? xD. Chyba nadszedł czas zadziwić babcię, swoją drogą drugie przycięcie moich papryk było chyba strzałem w 10, każda jedna puszcza nowe pędy jak oszalała xD. No i zamiast przelewać to je przesuszałem :D