Wpis z mikrobloga

@bialy100k: Ale na wykopie nie masz zdjęć. A ja mam ustawione tylko homo relacje (kobieta/kobieta).
Kiedyś dawałam wszystkich w lewo, a teraz mając tinder gold okazuje się, że regularnie dostaje od takich lajki xD

@ssehflodur: ja to widzę u siebie jak mam ustawiony na kobiety. Wtedy pokazują ci się tylko te osoby, które zaznaczyly to co ty.
@Oseghe:
To musi być piekielnie wkurzające, ale co zrobisz. Co prawda nigdy nie miałem tindera - ale widać po wszystkich portalach ( w tym wykop), że facetom z tym często odwala. Chyba jakiś specyficzny stan umysłu.
@bialy100k: No teraz jak dostane lajka od takiego to daje w prawo i pytam czemu ma ustawioną płeć kobieta xD

Kiedyś miałam taki streak, że co 2-3 laski był facet to się wkurzyłam i zaczęłam zgłaszać.
@Oseghe:

Ja bym się w ogóle nie zastanawiał co do zgłaszania - "z automatu".
Teraz się zacząłem zastanawiać i pewnie dlatego wstawiają "kobieta", bo chcą zobaczyć jak (faceci) inni się zachowują, co jest "skuteczne". To jedynie mi do głowy przychodzi - ale nie znam serwisu, więc nie wiem czy nie mogą tego robić bez takich wygibasów.
@bialy100k: To działa trochę inaczej. Na tinderze nie jesteś anonimowy (chyba że nie wstawiasz fot). Jak ustawisz płeć np. kobieta i wybierzesz, żeby pokazywało ci tylko kobiety to będą pokazywać ci się tylko kobiety, które też zaznaczyły kobiety. Oczywiście możesz wybrać obie płci wiec osoby bi ci się też pokazują.

A tu chodzi o to, że scrolluje, a tam np. jakiś Mateusz, co ma fotki zwykłego faceta i płeć ustawiona na