Wpis z mikrobloga

@ParanoidBumblebee: trochę się uniosłam, fakt. Ale kurczę, takie niewstawanie powinno od razu cię wysłać do weta, a nie po dwóch dniach. Jeżeli jej się to zdarza, to tym bardziej warto się dowiedzieć czemu - może fizjoterapia? To ty jesteś odpowiedzialny za komfort życia tego psa i ignorowanie takiego stanu przez dwa dni jest słabe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r__k: W niedzielę wieczór wystąpił ten problem podejrzewałem, że jest osłabiony a w poniedziałek zadziała się cała akcja więc wtedy zaczęła się panika i moje działanie. Fakt nie jestem tutaj całkowicie bez winy powinienem w poniedziałek kilka godzin wcześniej zareagować jednak po prostu myślałem, że jest zmęczony pogoda czymkolwiek bo to już jest starszy pies (ma już 11 lat). W niedzielę i poniedziałek rano wstawał jeszcze ale robił to bardziej ociężale
  • Odpowiedz
@ParanoidBumblebee: no i wszystko jasne, dogadane, w takim razie przepraszam, że się niepotrzebnie uniosłam, ale też się spotyka tyle ludzi na zasadzie "no nie wstaje już trzeci dzień, co to jest", a w przypadku właśnie takiej babeszjozy każda godzina się liczy... Cieszę się, że ty nie z tych i że kochasz swoje pieski - utul ode mnie starszych państwa ʕʔ
  • Odpowiedz