Wpis z mikrobloga

Jak sobie pomyślę, że jakieś cucki biorą sobie używane kobiety za żony to mnie mdli.
Szczerze trzeba mieć naprawdę silną psychikę albo nie mieć honoru żeby żyć ze świadomością, że jakiś chłop posuwał sobie waszą małżonkę, kończył na jej twarzy i robił z nią co chciał.
Beciaki przed ołtarzem całują usta którymi ich "niewinna kruszynka" czyściła anusa i polerowała berło jakiemuś przystojniakowi, jest to obleśne, naprawdę lepiej zdechnąć jako prawiczek niż tak się upodlić.
Szczytem poniżenia jest klęczeć przed kobietą, która wcześniej klęczała przed innym facetem, totalny upadek mężczyzny.
#przegryw
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WwaDdl022 A to nie jest tak, że skoro nie spojrzy na Ciebie żadna fajna kobieta, to Ty tłumaczysz to tym, że właściwie sam jesteś niezainteresowany?

Też mogę powiedzieć, że nie chciałbym za nic w świecie mieć Ferrari ale w przypadku kiedy wiem, że nie będę miał bo mam na to szanse bliskie zeru to takie wyznanie jest śmieszne.
  • Odpowiedz
@lost_in_translation: Żadna kobieta na mnie nie spojrzy bo jestem brzydki, kiedyś byłem zainteresowany teraz wiem, że to nie dla mnie. W sumie nie wiem co chcesz przekazać bo nie da się zaprzeczyć, że obrzydliwym jest całowanie kobiety, która lizała odbyt albo fujarę innemu facetowi.
  • Odpowiedz
@roon0koh: Może ktoś nigdy nie myślał nad tym czy chce dziewicę czy nie, a takim postem mogę go nakierować na właściwą drogę. Na nic się wkurzam, przelałem moje myśli na posta.
  • Odpowiedz