Wpis z mikrobloga

Chcemy, aby politycy odpowiedzieli za swoje działania i zaniechania związane z nieprzeprowadzeniem wyborów. Dlatego wczoraj wieczorem złożyliśmy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa m.in. przez Jarosława Kaczyńskiego, Jarosława Gowina i Zbigniewa Ziobrę.
Więcej: https://siecobywatelska.pl/wobec-ich-nieodbycia/

__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #wybory #pocztapolska #prokuratura #koronawirus #polityka
  • 171
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: > Dlatego wczoraj wieczorem złożyliśmy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa m.in. przez Jarosława Kaczyńskiego, Jarosława Gowina i Zbigniewa Ziobrę.

@Watchdog_Polska: dlaczego nie prezydenta? To on podpisał ustawę o odebraniu PKW kompetencji do przeprowadzenia głosowania.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: A czy mogli byście napisać/opisać w artykule/komentarzu od strony prawnej jak doszło do tego że wybory się nie odbyły ? niestety zmieniało się to szybko w ostatnim tygodniu a konkretnych rzetelnych informacji podawano bardzo mało...
Konkretniej chodzi mi o odpowiedź na pytanie: jak to się stało, że przez 2 miesiące mówiono nam, że wyborów nie można przesunąć (ewentualnie można wprowadzając stan nadzwyczajny) a później wybory się nie odbywają (tego
  • Odpowiedz
@HansLanda88:

o fajnie, ale niby dlaczego akurat na nich?

Szerzej wyjaśniamy w uzasadnieniu, zerknij.

Jeszcze jakieś wspominanie o Hitlerze, jak dobrze wiecie kto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli już, to w jednym zdaniu mowa o tzw. „zimnej amnestii” w Republice Federalnej Niemiec w 1968 r., gdzie dzięki intrydze uknutej przez byłych funkcjonariuszy Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy (RSHA), przy okazji nowelizowania ustawy o ruchu drogowym wprowadzono
  • Odpowiedz
@Bielecki:

żeby nie było, trzymam za Was mocno kciuki, domyślam się jak bardzo musicie być #!$%@? z bezsilności (ja jestem), wiem za to że 1% ode mnie to niewiele, ale nawet te kilka zł jesteście w stanie wydać mądrze.


Wielkie dzięki za wsparcie, zaufanie i dobre słowa!
  • Odpowiedz