Wpis z mikrobloga

Ludzie zgłaszający wagino maryję do prokuratury za obrazę uczuć religijnych to totalitaryści chcący cenzurować sztukę.
Poprawność polityczna i walka z mową nienawiści to współczesne formy cenzury. Należy je tępić jak socjalistów.
( ͡º ͜ʖ͡º)

#neuropa #bekazprawakow #heheszki #bekazkatoli #wykop #4konserwy #konfederacja
saakaszi - Ludzie zgłaszający wagino maryję do prokuratury za obrazę uczuć religijnyc...

źródło: comment_1589187753yvD8hNfH5L2mDNbj96MUNe.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaczelnyWoody:

Idąc takim tokiem myślenia polska prawica ma również tłumaczyć się z działań zagranicznych prawic


o czym Ty p--------z XD Czy ja wymagam jakichś tłumaczeń? Chciałem podkreślić n----------e kwestii wszelkich poprawności
  • Odpowiedz
@AkyszLewusie:

wasza

Dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej? Chyba partyjna narracja weszła zbyt mocno. A teraz sobie ogarnij moje wpisy ile cisnę po PiSie i TVPisie zanim zaczniesz twierdzić coś o "bezmyślności ekonomicznej" i bankructwie dzbanie.
  • Odpowiedz
@dymitree: Posługujący się słowem "polityczna poprawność" jako wytrychem i nie rozumiejącym na czym polega zjawisko zmiany moralności.

Czy zakaz gwałtu kobiet nazwiesz polityczną poprawnością?
  • Odpowiedz
@GordonL: Ps. Nienawidzę z-------h skrajności i mimo, że poglądowo bliżej jest mi lewicy to aż przykro patrzeć na czym skupiają się działania tych formacji obecnie.
  • Odpowiedz
Skąd to pytanie w ogóle?


@dymitree: Stąd, że tzw. polityczna poprawność to efekt zmieniającej się moralności społeczeństwa. Ci, którzy sprzeciwiają się tym zmianom giną w odmętach historii. Obecnie posługują się własnie takimi głupimi argumentami o politycznej poprawności.

Przykład z gwałtem to przykład zmiany moralności w tym
  • Odpowiedz
@GordonL:

Stąd, że tzw. polityczna poprawność to efekt zmieniającej się moralności społeczeństwa. Ci, którzy sprzeciwiają się tym zmianom giną w odmętach historii. Obecnie posługują się własnie takimi głupimi argumentami o politycznej poprawności.


Co lub kto analizuje zmieniającą się moralność i na jakiej podstawie uznaje, że powiedzenie na cygana cygan już nie jest moralne? Dlaczego w takim razie waginomaryjka jest git super skoro bezpośrednio uderza w uczucia innych? Bo to tak jakby ktoś zrobił figurki waginotwojejmatki (co innego maryjka z tęczą w tle - tutaj nie widzę niczego
  • Odpowiedz
Co lub kto analizuje zmieniającą się moralność i na jakiej podstawie uznaje, że powiedzenie na cygana cygan już nie jest moralne?


@dymitree: Tym zajmuje się socjologia, ale ogólnie zmiany są oddolne. Popatrz co się stało ze słowem "negro" czy "nigger" - co było potrzebne, żeby przestać go używać?

Dlaczego w takim razie waginomaryjka jest git super skoro bezpośrednio uderza w uczucia innych? Bo to tak jakby ktoś zrobił figurki waginotwojejmatki (co innego maryjka z tęczą w tle - tutaj nie widzę niczego
  • Odpowiedz
@GordonL:

ale odbieram to jako sprzeciw wobec zawłaszczania przestrzeni publicznej przez religię. I to już jest okej - dla mnie.


Podziękuję za dyskusję w takim razie.
  • Odpowiedz
Podziękuję za dyskusję w takim razie.


@dymitree: Och, czyli wpieprzanie się religii jest okej, ale polityczna poprawność zła?
Jak żyjesz będąc takim hipokrytą? :)
  • Odpowiedz
@GordonL: Dodam tylko, że normalni ludzie jak ze sobą rozmawiają i coś im przeszkadza to po prostu mówią "słuchaj, no nie podoba mi się jak tak do mnie mówisz etc." i wtedy druga strona odpowiada "okej nie ma problemu", a ci którzy tego nie rozumieją i brną dalej są po prostu idiotami a idioci byli, są i będą zawsze i nic z tym nie zrobisz
  • Odpowiedz
i wtedy druga strona odpowiada "okej nie ma problemu",


@dymitree:
"nie podoba mi się, że Korwin chce mnie zabić i uważa, że jestem całym złem tego świata, wyłącznie dlatego, że chciałbym, aby państwo w pewnym zakresie dbało o biednych i nieporadnych"

Myslisz, że zadziała? Myślisz, że dziadzio Korwin powie 'okej, nie ma problemu, już nie będę sugerował ,że trzeba takich jak
  • Odpowiedz
@GordonL: Masz masę twórców, którzy w tekstach zawierają gorsze g---o ale najłatwiej zrobić aferę ze starego dziadka z demencją bo jest polityczny.

Myslisz, że zadziała? Myślisz, że dziadzio Korwin powie 'okej, nie ma problemu, już nie będę sugerował ,że trzeba takich jak ty zabić'?


Nie, nie zadziała bo ja mówiłem o bezpośrednich relacjach międzyludzkich a nie tworze artystycznym bo chcąc nie chcąc trzeba tak nazwać to co zrobił korwin.
  • Odpowiedz