Wpis z mikrobloga

mam taki problem. golilem sobie ostatnio swoj malpi dywan na klacie+brzuch+plecy+barki(strasznie wkurza, nie polecam) i zauwazylem, ze moj OneBlade nie daje rady z takimi krotkimi wloskami, zostawia je i to powoduje dyskomfort. Moze jakies #niebieskiepaski uzywaja czegos innego, albo jakiejs konkretnej koncowki do oneblade'a ktora daje z tym rade? A moze nawet jakies #rozowepaski cos polecaja, bo w kwesti depilacji pewnie wiecej bedzie amatorek.

PS. Uprzedzajac komenty po co gole klate. Wiem - sama klata owlosiona moze sie podobac, ale nie kiedy masz owlosoiony praktycznie caly tors i wygladasz jak rzeczywista wersja czlowieka malpy. To juz nie jest fajnie.

#pytanie #depilacja #uroda
  • 33
@Uapaczczcz:

ale nie kiedy masz owlosoiony praktycznie caly tors i wygladasz jak rzeczywista wersja czlowieka malpy


Blackpille nie rozumieją, że facet też może chcieć ogolić swoją klatę, bo czuje się niekomfortowo i trochę jak taki dziad kiedy ma owłosioną klatkę piersiową ¯\_(ツ)_/¯ blackpill uważa, że nadmierne owłosienie torsu to osoba tzw "chad" i tak ma wyglądać człowiek, jeśli nie masz owłosienia to karzą Ci siedzieć na dupie aż popełnisz samobójstwo. Ta
@Uapaczczcz ja też gole klatę, ale używam do tego Phillipsa mg7730 i jadę samym ostrzem. Próbowałem golić do zera, ale nie dość, że się gdzieś zacinałem to swedzialo jak cholera, a włosy rosną u mnie w #!$%@?ę szybko. Tak to na 1/2mm co tydzień i elo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Uapaczczcz:
Żaden. Cuchniesz jak opalany kurczak, a mocniejsze włosy i tak sobie dadzą radę.

Wyjście jest jedno - żyletka. No albo jak znasz kogoś kto pomoże z plerami to nawet lepiej brzytwa.

I nie #!$%@? się z plastikowym gównem bo dostaniesz #!$%@? jak ci się włosami zatka szesnaste "ostrze". Jadąc żyletką rozchylasz głowicę, wypłukujesz syf i dalej do roboty. O brzytwie to nawet nie wspominam.
Może i jest trochę #!$%@?, ale
@Uapaczczcz Przedmówcy maja racje - laser to dobre rozwiązanie, długotrwałe. Dobry kosmetolog (raczej nie kosmetyczka) jest w stanie doradzić i dobrać odpowiednie fale, aby po kilku sesjach zabieg był skuteczny.
Tańszą alternatywą jest depilacja woskiem przez osoby, które się na tym znają - mówię tu o ukierunkowanym gabinecie depilacji.