Wpis z mikrobloga

mam taki problem. golilem sobie ostatnio swoj malpi dywan na klacie+brzuch+plecy+barki(strasznie wkurza, nie polecam) i zauwazylem, ze moj OneBlade nie daje rady z takimi krotkimi wloskami, zostawia je i to powoduje dyskomfort. Moze jakies #niebieskiepaski uzywaja czegos innego, albo jakiejs konkretnej koncowki do oneblade'a ktora daje z tym rade? A moze nawet jakies #rozowepaski cos polecaja, bo w kwesti depilacji pewnie wiecej bedzie amatorek.

PS. Uprzedzajac komenty po co gole klate. Wiem - sama klata owlosiona moze sie podobac, ale nie kiedy masz owlosoiony praktycznie caly tors i wygladasz jak rzeczywista wersja czlowieka malpy. To juz nie jest fajnie.

#pytanie #depilacja #uroda
  • 33
  • Odpowiedz
polecasz może jakiś konkretny którzy używasz?

@Uapaczczcz: ja używam Veet, z tym że przy regularnym już stosowaniu to jest gładkość na kilka dni, lepiej niż maszynka, ale do wosku nie ma startu, generalnie myślę, że w końcu skuszę się na laser :P
  • Odpowiedz
@Antek_co_chodzi_bez_majtek: A jak zrobisz to nieumiejętnie (ważny jest kierunek nakładania wosku, jak również kierunek zrywania paska) to zerwiesz sobie płat naskórka - skórka za wyprawkę.
Dla osłabienia cebulek warto pójść kilka razy do specjalistki, później nie odrastają tak mocne i gęste.
  • Odpowiedz