Wpis z mikrobloga

Sorrka za dzisiejszy spam, ale jeszcze wpadł mi w oko jeden zegarek. Czy ktoś z Was ma może jakiegoś G-Shocka o podobnym kolorze paska i może powiedzieć jak w codziennym użytkowaniu się to sprawdza? Chodzi mi o to czy kolor się bardzo brudzi/wyciera? Myślałem ogólnie o czarnym z białymi akcentami, ale ten musztardowy mnie urzekł, tylko martwi mnie ten pasek, bo z tego co pamiętam taki biały miał tendencje do żółknięcia z czasem. Mojej obecne zegarki mają bransoletę albo pasek skórzany, nie wiem jak to wygląda przy takim tworzywie.
#zegarki #zegarkiboners
stresS - Sorrka za dzisiejszy spam, ale jeszcze wpadł mi w oko jeden zegarek. Czy kto...

źródło: comment_1589137274NJarbGqqAaRm3m6w6UuGLd.jpg

Pobierz
  • 14
@stresS: zupełnie nie jestem w temacie, ale widziałem tutaj jakiś czas temu coś na temat tego zegarka i podobno mocno się brudzi/farbuje ten pasek. Był jakiś filmik na YT na ten temat, myślisz, że jak przeszukasz tag to trafisz na to.
@Nale: właśnie oglądałem dziś chyba ten sam film, kurde bo kolorystyka mega fajnie kontrastuje, jeszcze mógłbym to przeboleć jak dałoby radę to zmywać
Ja go zamówiłem, ale jeszcze nie dostałem, jestem zdeterminowany, żeby go zatrzymać, także będę informował czy się odbarwia, w każdym bądź razie ewentualnie wymienię pasek na czarny