Wpis z mikrobloga

bardzo lubie swoich tesciow, ale...okropnie denerwuje mnie zapatrzenie tesciowej w swojego pierworodnego. Koles ma pod 40, niby ma narzeczona ale woli mieszkac z mamusia, generalnie koles mega inteligentny ale taki..hmm sama nie wiem jak to nazwac. W kazdym razie dzisiaj dzwoni tesciowa bo znowu synus cos super wymyslil, a tu jak slucham to az zal bierze. I wkurzam sie, bo moj chlop jest niedoceniany. Jedyny samodzielny, nie bierze kasy od rodzicow, jedyny ma rodzine, dom, dzieci, wszystko - za swoje. A i tak ciagle sluchamy jaki to ten synus zajebisty...
#logikarozowychpaskow #zwiazki #takaprawda
  • 12
Koles ma pod 40, niby ma narzeczona ale woli mieszkac z mamusia


@Madziaszek: Ja #!$%@? kiedyś to były czasy że możesz być przegrywem maminsynkiem i mieć kobietę. Dzisiaj jak nie masz własnej chaty na osiedlu deweloperskim w wieku 25 lat to żadna julka nawet na ciebie nie splunie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Madziaszek: A co Ciebie to w ogóle obchodzi?Widać bardzo denerwuje Cię teściowa i to o czym opowiada, a na siłę próbujesz być miła. Może wystarczy jej raz powiedzieć co o tym myślisz, ale pewnie boisz się że teściowa się obrazi... Masz jakieś żale, może Twój mąż nie chce byś była jego adwokatem i jemu w ogóle to nie przeszkadza, że mama przeżywa co robi jej starszy syn. Skoro zna swoją wartość
@Nero007 chyba za mocno sie spiales. Widzisz, w normalnym swiecie, takim z rzeczywistymi ludzmi, obchodza cie relacje, szczegolnie w rodzinie. I w takim swiecie da sie kogos lubic a rownoczesnie moze cie ta osoba czasem denerwowac. I nie wiem po co mialabym zabierac mezowi telefon i nagle wtryniac mu sie w rozmowe z mama, albo sama do niej dzwonic i powiedziec 'a bo wiesz maz mi mowil..'. To,ze mnie to wkurza nie
@Madziaszek: Z jakiegoś powodu Ciebie to denerwuje, bo wszystko siedzi w głowie. Czujecie się niedoceniani, może potrzebujesz wiecej uwagi, i czerpać wiecej korzyści z relacji z teściową. Porozmawiajcie o tym może więcej rozmawiajcie że sobą, więcej czasu spedzajcie razem z mamą. Naprawdę nie ma czego zazdrościć szwagrowi.
@Nero007 generalnie ja mam bardzo dobre uklady z tesciami, nic wiecej mi nie trzeba. Szwagrowi nie zazdroszcze, bardziej mi go zal,ze taki w sumie spoko facet a jednak nie do konca. Wydaje mi sie,ze po prostu relacja tesciowa-szwagier ciagle jest na poziomie mamusia-synek i jest tam pewna zaleznosc. My od lat jestesmy daleko, niezalezni pod kazdym wzgledem, zdystansowani, bo skupieni na wlasnej rodzinie. Tesciowe sa dla nas wazni, ale w relacji jako
@Madziaszek: Pewnie powodem dla którego mama ciągle o nim opowiada, jest to że ze sobą żyją na co dzień, mieszkają ze sobą. Wy jesteście daleko i się rzadko widzicie to też nie wie do końca co u was słychać. Choć może być też tak, że ta sama teściowa też o was nawija innym.
@Nero007 tu bardziej jest tak,ze moj maz jest jedyny ktory sie wyrwal z domu i jest zupelnie niezalezny, rodzice nie maja nic do powiedzenia jesli chodzi o nasze zycie, a sa przyzwyczajeni ze ciagle maja dzieci, mimo ze wszyscy juz dawno po 30, to obaj sa mocno zalezni od tesciow.