Wpis z mikrobloga

Myslicie ze jest sens n---------c te pompki w domu (nie mam dostepu do zadnego sprzetu, nawet hantli) czy lepiej to olac i czekac az otworza silownie? Myslalem na takiej zasadzie ze jak nie bede robil nic to potem miesien bedzie bardziej wrazliwy na bodzce jak juz zaczne normalne treningi z dieta itd. ale nie wiem czy ma to cos wspolnego z rzeczywistoscia.
#silownia #mikrokoksy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja przez to ze zacząłem ćwiczyć zupełnie inaczej ni wcześniej tzn. Pompki /trx/ gumy/ osiągnąłem formę której raczej w tym czasie ćwicząc tak jak zawsze bym nie osiągnął . Myśle ze mięśnie lubią zmiany
  • Odpowiedz
Nawiasem mowiac ktos wie jak wyglada sytuacja z tymi zewnetrznymi silowniami?w sumie mam niedaleko bloku pare drazkow ale na razie sa zaklejone folia i nie wiem czy sa jakies perspetywy na otwarcie.
  • Odpowiedz
@yehilok: Znaczy ja o tym nie mysle w kategorii obawy-wrecz przeciwnie w glowie urodzil mi sie pomysl ze jak nie bede trenowal przez troche czasu to moze po powrocie bede mial podobna latwosc w progresowaniu jak na poczatku "kariery" kiedy z treningu na trening wrecz roslem w oczach. Ale raczej nalezy zalozyc ze dosyc szybko wroce do stanu z przed zamkniecia silowni a potem przyrosty beda juz standardowe.
  • Odpowiedz
Myslicie ze jest sens n---------c te pompki w domu (nie mam dostepu do zadnego sprzetu, nawet hantli)


@marmurowy: zawsze jest lepiej coś robić, niż nic nie robić. Na allegro kup gumy, zamontuj drążek, podpórki do robienia pompek to 30 zł. Do tego dorzuć rower/bieganie i na pewno wyjdziesz lepiej niż gdybyś czekał do bóg wie kiedy aż otworzą siłki.
  • Odpowiedz
@marmurowy: Odklej folię jak nikt nie widzi i później będziesz mógł ćwiczyć twierdząc, że przecież nie ma folii. Jeśli nie masz w okolicy mendowatych policjantów, problemów być nie powinno. W razie czego pokażesz płyn do dezynfekcji i powiesz, że umyłeś nim ręce.
  • Odpowiedz