Wpis z mikrobloga

@fspolczynnik: Śnieżka Emalia Supermal olejno-ftalowa mat biała
Przed nałożeniem farby zmatowiłem powierzchnię. Malowałem natryskowo 3 razy, po malowaniu wcześniej łóżeczka pędzlem/wałkiem już nie chciałem po raz drugi przeżywać tak długiej przygody.
Jestem amatorem i tak wyszło, amatorsko ;p
@jakacper: linka daj

@fspolczynnik: ja mam sporo starych mebli po poprzednich właścicielach domu, większość powywalałem ale część właśne odnowię, sklejkę i bambusa bejcowałem i wyszło super. Parapety w okleinie PCV malowałem Dulux Rapidry, więc meble też spokojnie się da. Wyszło ok, bardzo ładnie kryje, ale w miejscu gdzie parapet był zniszczony to widać nierówną powierzchnię.

Właśnie dzisiaj szukałem co innego można zrobić, ktoś polecał Beckers Designer Universal. Ja mam jeszcze
@pawel_je: na biedaka trafiło i jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pokazałbym jeszcze łóżeczko, też jebutłem na biało XD ale nie złożone jeszcze więc efektu by nie było. Za całe 100 ziko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ytany: nie chodzi o kasę. Przecież w pierwotnej wersji milion razy lepiej to wygladalo. Jescze te okrągłe galeczki.. Dla mnie profanacja naturalnego drewna
Dla mnie profanacja naturalnego drewna


@pawel_je: przecież to nie jest żadne naturalne drewno tylko paździerz oklejony pecefałką XD

Co do samego gustu - to zależy gdzie taki mebel stoi i z czym ma się komponować. Akurat oryginalne uchwyty są wg mnie szkaradne, choć gałek też nie lubię. Z tych dwóch zdjęć wolę tę wersję po prawej.

@ytany: jaki masz agregat do malowania? Szukam czegoś taniego na płoty i takie szybkie