Wpis z mikrobloga

@Vaerlin: O #!$%@? lepiej bym tego nie ujął xD Jednak p0lak to prawie zawsze ma mentalność biedaka.

Oo xiaomi lepsze mordo, tutaj ekranik cały zero ramek, rozdzielczość #!$%@?+, szybkie ładowanie 2137W, elegancko internecik i netflixika się ogląda. A Ty co dalej ajfonik? haha kredyt na telefon nawet mi Cie nie żal biedaku, takie wielkie ramki w 2k20? ale żenada i niby ios taki szybki? ja mam android 10 8GB ram i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siemawpadajdomejkuchni: @Vaerlin: głupie żarty, bo ktoś może woleć inny system niż iOS. Androidy mają swoje wady jak każde zdecentralizowane systemy, ale nie jest tak, że na tle iOS są tragiczne. Po prostu każdy może sobie wybrać na czym mu zależy, to nie jest tak, że Apple to jedyny słuszny wybór. No chyba, że według fanboyów Appla to wiadomo, że innej opcji nie ma i wszystkie Androidy mają same wady i
@CastleBuilder: Po pierwsze, w którym miejscu ja szkaluję androida? Dobre androidy nie są złe, a w wielu miejscach lepsze niż iPhony. Sam do tej pory używałem na przemian jednych i drugich. Natomiast niemiłosierna beka jest z januszy xiaomiarzy, którzy gnoją SE za ekran 720p, ramki, brak ładowarki i brandzlują się do swoich Mi 9t Pro Ultra Note 2137, bo hehe 8 rdzeni, 10 giga ramu i oled 4k, a telefon cały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vaerlin: mi9t to całkiem spoko telefon jak ktoś patrzy samym aspemtem jakość/cena pod względem specyfikacji. To jest zupełnie inny target, SE nie jest może super opłacalny dla osób co szukają jakiegokolwiek telefonu, ale dla tych co lubią iOS czy ekosystem Apple już tak, albo dla tych co chcą mieć dobry kompaktowy telefon. Sporo osób chce mieć jak najlepszy telefon w najniższej cenie (pomijając aspekt systemu, bo każdy woli co innego) to