Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Plusik za merytoryczny wpis-jak wiadomo trójca oszukańców będzie się miała na śmiesznym polskim rynku muzycznym jeszcze przez wiele lat. 90% ich tekstów to pie*doły na kołach skierowane do warszawskiej bananowej młodzieży z placu zbawiciela popijających kawkę ze starbucksa. Trafia to do nich bo nie wymaga żadnego wysiłku plus jest bardzo dobrze dopracowane ze strony produkcji i miksu. Druga sprawa jest taka że ci piosenkarze tworzą wizję "polskiego dewelopierskiego snu"
  • Odpowiedz
@Mescuda: Widze że emamy tu tru fana Jacka( ͡° ͜ʖ ͡°), szanuje za wpis i za wiedze ogólnie. Jakoś nigdy się już chyba nie przekonam do Tede, może to przez to że w mojej klasie w liceum oskarki którzy nie dawali mi spokoju byli jego fanami.
  • Odpowiedz
@scotieb: Ezoteryka i E-----a to bardzo dobre, przekminione płyty, które stoją kilka klas wyżej od przeciętnej płyty muzycznej w Polsce. Ale oczywiście po Egzotyce musiał spłycić przekaz do "ona ma tego dość ej, mam dużo fanek ej", żeby robić kapuchę. Szanuję, go za wcześniejszą twórczość (w owym czasie byłem sajko), ale teraz mi się przykro robi fest.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LajfIsBjutiful: no ok, ale czy oni sami gdzieś stwierdzili, że zaczynali od zera i było im ciężko ale uderzyli pięścią w stół? To ich fani, głównie dzieciaki nie znające życia. No mieli łatwiej niż wielu ich rówieśników i to wykorzystali aby się rozwijać. Wielu w podobnej sytuacji życiowej jak oni nie osiągnęła takiego sukcesu albo pozostała oskarkami na utrzymaniu rodziców i roztrwoni majątek gdy przejmą firmy swoich rodziców. Lepiej grać
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: robaku to jest tak żałosne, że nawet mimo że nie jestem wielkim fanem jego twórczości, to bierze mnie żenada jak widzę takie "posty"
Od razu na obrazku negatywne konotacje z prywaciarza mi, stary numer biedy intelektualnej. Wytłumacz mi w jaki sposób jego niezwykle bogate pochodzenie tak mu pomogło? Rodzice mu wynajęli Jacka Cygana żeby napisał teksty piosenek czy co? K---a o lanie del Rey takie wysrywy bym zaakceptował bo
  • Odpowiedz