Wpis z mikrobloga

Czuję się nieco obco, gdy wszyscy piszą o nostalgii do CD-Action i Click, podczas gdy ja w tamtych czasach kupowałem Komputer Świat Gry, a o tej gazecie nikt nie wspomina ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A to z niej zdobyłem m.in Europe Universalis 2, bo dołączyli ją tam około 2004 roku, co rozpoczęło moją przygodę z tą serią.
#nostalgia #gimbynieznajo #komputerswiatgry #gry
Ikarus_260 - Czuję się nieco obco, gdy wszyscy piszą o nostalgii do CD-Action i Click...

źródło: comment_1589098005JZJW1T0hnHM8faHqe1SR8m.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ikarus_260: też to kupowałem, bo CDA było po prostu za drogie, zawsze dorzucali jakiś pełny tytuł, ogółem fajna gazetka, nostalgia mocno
  • Odpowiedz
@Ikarus_260: Komputer Świat Gry i Click to były dwa najlepsze pisma, zawsze fajne gry były i cena przyzwoita, CD-Action to było gówno straszne, 20zł za gazetkę....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Ikarus_260: Teokracja, uwielbiałem tę grę. W wersji dołączonej do pisma był bug uniemożliwiający zapisanie stanu gry. Byłem zmuszony przechodzić grę do końca bez zapisów.
  • Odpowiedz
@prostymysliciel @Ikarus_260 Colobot był super :D Jak za dzieciaka w niego grałem to nie miałem pojęcia w ogóle jak się programuje i potem co kilka lat wracałem do niego, za każdym razem umiejąc już trochę więcej. I cyk, praca w IT :D Strasznie lubiłem tworzyć sobie działo na kołach co namierzało kosmonautę i do niego naparzało xD
  • Odpowiedz
@Ikarus_260 pamiętam pierwszy numer który kupiłem. Był to numer z którąś czescia Kings quest. Pamiętam nawet że na samym początku gry zabiły mnie harpie. W przygodowce... Ale czesto dodawali opis przejścia do swoich gier i udało się ją przejść :d
  • Odpowiedz
@Ikarus_260: piona cumplu, też zawsze kupowałem KŚG, a CD-Action od święta jak była jakaś dobra gra
zacząłem w 2003 roku od numeru 8/2003 z Encyklopedią Gier 2003 (tak, kupili mnie tym xD) i kupowałem wiernie do końca ich dni...
  • Odpowiedz