Wpis z mikrobloga

Czuję się nieco obco, gdy wszyscy piszą o nostalgii do CD-Action i Click, podczas gdy ja w tamtych czasach kupowałem Komputer Świat Gry, a o tej gazecie nikt nie wspomina ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A to z niej zdobyłem m.in Europe Universalis 2, bo dołączyli ją tam około 2004 roku, co rozpoczęło moją przygodę z tą serią.
#nostalgia #gimbynieznajo #komputerswiatgry #gry
Ikarus_260 - Czuję się nieco obco, gdy wszyscy piszą o nostalgii do CD-Action i Click...

źródło: comment_1589098005JZJW1T0hnHM8faHqe1SR8m.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Ikarus_260: ja pierwsze pisma o grach dostałem mniej więcej w okolicy połowy 1999 bo wtedy dostałem też swojego pierwszego kompa (na komunię, a jakżeby inaczej).

na początku kupowaliśmy jakieś składanki z wydawnictwa Albion. Jezu jakie to były szmiry, 3/4 gier na dosa. Potem tata przyniósł jakąś zieloną sklejkę która zawierała aż 5 płytek CD, ale też nei było tak nic ciekawego. Potem udał się na szaberek gdzie zakupił mi pierwsze gry
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ikarus_260: miałem ten numer z theocracy - a potem całe osiedle grało na piracie battle Realms bo mieliśmy demo z tej gazetki i znalazł ktoś na giełdzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ikarus_260: Rayman 2 i potem 3, Airfix Dogfighter i Stunt GP, chyba moje ulubione gierki stamtąd ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze wspominam też Hype: the time quest czy choćby Kangurka Kao, i oczywiście demo Twierdzy (Stronghold).

Do tego zawsze czytałam całość od deski do deski. I zawsze wiedziałam dużo o nowych grach, a nigdy w żadne nie grałam, bo na wsi nie było ani gdzie kupić (a
  • Odpowiedz
Teokracja, uwielbiałem tę grę. W wersji dołączonej do pisma był bug uniemożliwiający zapisanie stanu gry. Byłem zmuszony przechodzić grę do końca bez zapisów.


@MoroMoro: na szczęście dało się przejść w jeden pełny dzień :D
  • Odpowiedz
@Ikarus_260: No dla mnie to tez nowość :D, a pamiętam ze w tamtych czasach to własnie Media Markt było dla mnie takim świętym elektronicznym grałem - najbliższy sklep znajdował sie ok. 30 km od mojego domu - więc połączenie słabego dojazdu + koszty, powodowało ze bardzo rzadko tam bywałem, a wszędzie dookoła reklamy MM z nowymi grami itp.

Co do KŚG - kupiłem kilka numerów od 2 numeru, niestety potem koszta
  • Odpowiedz