Wpis z mikrobloga

Nijaki @Amerykanski-Naukowiec grozi, że nasz ukochony Przemas będzie chciał nas podać do sądu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie z artykułu 2137 ustęp 14/88 ( ͡º ͜ʖ͡º) Otóż szanowne #przegryw i jeśli mnie czyta nas 202cm CHAD jeśli chcesz kogokolwiek oskarżyć o "naruszenie dóbr osobistych" to oprócz tego że masz dowody w postaci własnych memów(chciałbym zobaczyć minę policjanta jak je zobaczy XD), czy posty na swój temat to musisz wiedzieć, że bez podania danych gówno zrobisz ¯\_(ツ)_/¯ Adres IP się nie liczy najwyżej komuś spalisz płyte główną XD Pozdro Majstry
#przemcel ##!$%@?
Pobierz s.....a - Nijaki @Amerykanski-Naukowiec grozi, że nasz ukochony Przemas będzie chciał...
źródło: comment_1589051922Ac0tg30Z0n87dCSTtaRmtH.jpg
  • 23
@michau507: teraz oczywiscie przegrywki cie beda lajkowaly bo im sie dupka pali xDD jak zlozy zawiadomienie i policja sie tym zainteresuje i poprosza wykop i podanie danych to je dostana xD
jednym glupim wybrykiem mozna sobie zycie #!$%@? ale wy i tak juz podobno przegrani jestescie wiec bez roznicy xD
Nie wiem czy wiesz ale Przemek jest aktualnie najbardziej wyśmiewaną osobą w Polsce. I jeżeli zacznie działać pod okiem osób które wiedzą jak tą sprawę ogarnąć to będziecie pociągami do odpowiedzialności. Tak mi przykro bo Przemek właśnie działa w tej sprawie:(


@Amerykanski-Naukowiec: no powinno ci być przykro bo jeśli mówisz prawde to masz #!$%@?, o ile usunięte posty zostają gdzieś na serwerach(w co wątpie) to ty będziesz pierwszym pociągniętym do odpowiedzialności,