Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Odniósł się do tego na Instastory

Tede wrzuciłeś koszulki bez informacji, że zysk zostanie przeznaczony na cele charytatywne, ale skoro zostanie przeznaczony to bardzo mnie to cieszy. Pomagajmy sobie w tym trudnym czasie, pozdrówki
  • Odpowiedz
@elgrecqo: Czego Ty Typie nie rozumiesz ? Solar się #!$%@? do Tedego ze robi hajs na koszulkach a sam robi hajs na wyświetleniach. Przyganiał kocioł garnkowi ? Hipokryzja ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nodd: Ty to jednak masz ograniczone postrzeganie wieprza. Czy tylko tylko Solar robi hajs na wyświetleniach z tej akcji? Skąd wiesz jak wieprz by postąpił gdyby nie wyszła inba z koszulkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakoś się wybronić musiał. Każdy z nich dusi grosiwo. Mimo wszystko szacun za całą akcję
  • Odpowiedz
@elgrecqo: Ale to SOLAR się #!$%@? oficjalnie pierwszy do tedego nie znając sytuacji. Nie napisał tego żaden inny liczący się w tej rapgrze. A później już poleciało. Zarzucił tedemu robienie hajsu na hot16 a sam robi na tym hajs. Co tu więcej mówić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nodd: nie znając sytuacji bo Tede o niej nie poinformował więc jak miał znać? A może miało być inaczej a zostawił sobie taką furtkę by się w razie przypału wybronić? Zaczęło się od Tede i to Tede sam sobie jest winien.
  • Odpowiedz
@elgrecqo: Ty sobie jaja ze mnie robisz chyba. Skoro nie wiedział to po co się wypowiada publicznie ? Inteligencja #!$%@? się tym ze jak nie ma się na jakiś temat pojęcia to się milczy. Byłeś na tagu w środę ? Co się tu działo? Pewnie nie wiec nie wiesz jaki był hejt na tedasa o te koszulki. Prawda jest taka ze solar powinien albo zadzwonić do tedego albo skleić #!$%@?,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nodd: prawda jest taka że Wieprz powinien się dostosować i poinformować organizatora czyli Solara co i jak. A tu oczywiście potrzeba rozgłosu, jaki to ja nie jestem suoer fajny i dobry raper, ja i moje alter ego najlepsi, a tymczasem gówniane te jego h16c2 więc trzeba zrobić dramę. Wieprz już taki jest, co historia dobitnie pokazała
  • Odpowiedz