Wpis z mikrobloga

@Ant-Man: super to zrobili, oboje nominacja od Białasa, oboje są tuzami rapu, oboje byli wyczekiwani przez fanów, oboje się spóźnili, oboje do siebie nawiązują i pokazują na hot16 i nawet mają wspólny refren, coś niesamowitego co się dzieję podczas tej akcji! To taki polskie Watch the Throne !
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ant-Man: powielanie tych samych brzmień przez całą karierę nie ma nic wspólnego z trzymaniem fasonu, chociaż do obu panów nie mam żadnych zarzutów, bo oboje są raczej otwarci na nowe brzmienia, to podejście typu oni są najlepsi, bo robią to w starym stylu jest nudne
@Ant-Man:

a Tobie to wchodzi autotune

tak wchodzi mi autotune, lubie jak raperzy go używają

i rapowanie o dupie marynie byleby do jakiegoś bitu pasowało?

tak jakby pezet nie miał tekstów o dupie maryny, weź posłuchaj seniority

Bo taki jest współczesny "rap".

#!$%@? masz pojęcie o tym jaki jest współczesny rap

Dlatego tylko "starsi" którzy trzymają fason się nadają do słuchania i ma to jakieś przesłanie


a co ty nie potrafisz
ShadyTalezz - @Ant-Man: 
a Tobie to wchodzi autotune
tak wchodzi mi autotune, lubie ...
ogólnie fajnie, że staracie się pociągnąć dyskusje. Spieliście się o to że mam swoje zdanie, ogólnie temat prześmiewczy dla tych wszystkich wpisów gdzie każdy hot16 okraszony jest frazą "ten to #!$%@?ł", "najlepszy" etc. ja mam swój typ, dilujcie z tym :D
@Ant-Man: wypowiadałeś się ogólnie w temacie muzyki więc nie zmieniaj teraz narracji, kiedy nie masz nic mądrego do powiedzenia. Podsumował cię kolega wyżej. Z fartem.
@lalkarz: wypowiadałem się ogólnie w temacie tymczasem ty przyszedłeś i jedyne na co cię było stać to "boomer ja #!$%@? xd" teraz bacznie obserwując temat i zbudowałeś sobie opinię po wypowiedzi typa który jest 100x bardziej od ciebie elokwentny i teraz kozaczysz xD weź gimbusie wracaj na e-lekcje a nie mi powiadomienia spamujesz xD
@Ant-Man: ale jak mi odpowiadasz to wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bolą mnie uszy

Igi flow zmienia na jednym częściej niż twoje stare popierdółki przez całe kariery, a jedyny komentarz na jaki cię stać to takie coś?

Spieliście się o to że mam swoje zdanie

to ty się spiąłeś i zacząłeś co gadać, że kiedyś to było a dziś raperzy #!$%@?.
Nikt się nie spiął o twoją
to ty się spiąłeś i zacząłeś co gadać, że kiedyś to było a dziś raperzy #!$%@?


xD sory ale dyskusji by nie było gdybyś się nie zasapał (patrz screen)

a jedyny komentarz na jaki cię stać to takie coś?


no tak, bo jak napisałeś że jara cię autotune to już nawet nie czytałem dalej, bo żaden twój argument jak bardzo dystyngowany by nie był nie jest wart dyskusji.
A próbując odtworzyć twoją
Ant-Man - > to ty się spiąłeś i zacząłeś co gadać, że kiedyś to było a dziś raperzy #...

źródło: comment_1589040185M0lqLiq4JK6Fs8LJ4eC2g8.jpg

Pobierz
W twojej wypowiedzi nie było żadnych wskazówek na to, że sobie robisz jaja z jakiejś postawy, próbowałeś jej jeszcze bronić nietrafionymi argumentami więc teraz nie chowaj się za tym, że to było tylko prowo


no to w takim razie ty wyglądasz jak na tym:
https://pics.me.me/the-joke-you-47942006.png
gdybym wprost napisał, że sobie robię jaja to by nie by to nie miało sensu, sprawdź sobie inny wpisy na tagu to się zorientujesz, że tracisz czas