Wpis z mikrobloga

@Stulley_Muntari: koordynaty masz dokładnie na miejsce, gdzie sama stałam autem :) można wjechać dalej w las ale nie polecam, chyba, że masz terenówkę. Warto podejść na skalę samobójców, piękny widok. Dalej jest hałda popłuczkowa, widok jeszcze lepszy, niż że skały ale pełno tam gliny i trzeba wziąć buty "do ubrudzenia"
  • Odpowiedz
@Rouksa: @jatylkozapytac: bardzo wam dziękuję. Pewnie jedno miejsce odwiedzę dziś a drugie jutro ;-)
może ktoś też będzie szukał nowych miejsc na spacery to ja od siebie dodam Park w Świerklancu, Park "Zielona" w Dąbrowie Górniczej, spacer w Ustroniu wzdłuż Wisły, Trzy Stawy w Katowicach, Park Rzęsa w Siemianowicach, Park Pszczelnik w Siemianowicach, Paprocany w Tychach (wiem że to oczywiste lokalizacje, ale czasem na te oczywiste najtrudniej wpaść).
  • Odpowiedz
Park w Świerklancu, Park "Zielona" w Dąbrowie Górniczej, spacer w Ustroniu wzdłuż Wisły, Trzy Stawy w Katowicach, Park Rzęsa w Siemianowicach, Park Pszczelnik w Siemianowicach, Paprocany w Tychach


@Stulley_Muntari: z tych wymienionych byłem tylko w Świerklańcu i Ustroniu :D o Zielonej i tych parkach w Siemcach pierwsze słyszę, Paprocany obiły mi się o uszy, a Trzy Stawy kojarzą mi się wyłącznie z centrum handlowym ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz