Wpis z mikrobloga

@Ra-V-ek: ja kiedys tak sie #!$%@? i mocno zeby zacisnalem ze tez zlamalem xD chyba przez tydzien tak lazilem, potem poszedlem prywatnie (na nfz lepiej nie) i gosc mi to plomba odbudowal chyba jakos. Ogolnie spoko bylo.
  • Odpowiedz
@Ra-V-ek: miałam na myśli to, że chyba w niektórych miastach działają pogotowia stomatologiczne ale wbijasz tylko w przypadku dramatycznym (a teraz pewnie jeszcze zaostrzyli) jak np brak zęba sprzężonego z płucem ( ͡° ͜ʖ ͡°) inaczej pewnie tylko prywatnie i to na końcu świata.
  • Odpowiedz
@Vampirella: hahaha
Właśnie chyba myślę że dobrym pomysłem było by powiedzieć że ząb boli przeokrutnie i tak dalej, bo tak to się nie dopcham, a czas jest dosyć istotny w takiej sprawie z tego co doczytałem :/
  • Odpowiedz
@Ra-V-ek: i myślisz , że na nfz Cię przyjmą? Ja to bym się spodziewała odpowiedzi " kup se pan plomber tylko biały bo to front przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie nóg nie mają i żyja hah"
  • Odpowiedz
@Ra-V-ek: Fajnie jakbyś się dzisiaj dostał, ale rozumiem, że szukasz opcji na NFZ? To trochę bez sensu, bo NFZ nie daje żadnej sensownej odbudowy tego zęba, więc najlepiej byłoby iść od razu prywatnie.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: widzę miła pani bardziej wtemacona ( ͡° ͜ʖ ͡°) to na nfz w ogóle teraz jacykolwiek dentyści przyjmują czy no way? Bo ja oczywiście bez ubytku przez sto lat i z początkiem pandemii odezwała mi się jedynka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: tak myślałam. Dzięki za info. A myślisz, że można poczekać ( bo powoli się otwierają dentyści a u mnie w mieście dotychczas głucho) czy z jedynką to nie ma żartów i gnać nawet 100km? Niby nie boli a raczej" czuje ją" od jakichś dwóch miesięcy. Ale czuję że się nasila
  • Odpowiedz
@Vampirella: Możesz mieć przewlekłe zapalenie i sytuacja stale się pogarsza, ale bez wyraźnych objawów. Najlepiej byłoby zrobić to od razu, ale jeśli już czekasz 2 miesiące, to parę tygodni różnicy nie zrobi, a podejrzewam, że w ciągu 2-3 tygodni się więcej gabinetów otworzy.
  • Odpowiedz