Wpis z mikrobloga

Jak czytam te wysrywy mentalnych normików i ich opinie o blackpillu i tym wszystkim co jest hejtowane na tagu to zastanawiam się, czy oni żyją w innej rzeczywistości, czy może ja.

Przegrywem nie jestem, ale w pełni potwierdzam, że blackpill etc to wszystko prawda. Tak normiki prawda. Na studiach gdzie ku waszemu zdziwieniu MAM ŻYCIE TOWARZYSKIE, CHODZIŁEM DO KLUBÓW I NA DOMÓWKI, znaczy miałem bo teraz epidemia, ale nieważne. I o dziwo każda, ale to NAPRAWDĘ KAŻDA laska z grupy ma lub miała chłopaka lub kilka związków.

I teraz wisienka na torcie, jak pokazują ich wspólne zdjęcia to ABSOLUTNIE 99% z nich wygląda minimum jak Oskarek. Tak modny pędzel na głowie, symetryczna głowa, kwadratowa szczęka, tak KAŻDY MA te kwadratową szczękę. Nie ważne, czy te dziewczyny to Julki, zwykłe typowe dziewczyny, czy brzydkie, każda jest lub była z chłopakiem reprezentującym Oskariat.

A wsród chłopaków? Niemal każdy z nich jest DYNAMICZNY, latamy razem na domówki, kluby i co? Tylko jeden jest w związku od gimnazjum, reszta single. Każdy z nich jest minimum przeciętny, dogaduje się z laskami z grupy w 100% i mimo wszystko co? GÓWNO, jest sam. Blackpill wyzwoleniem, a normiki dupa cicho.
Zapomniałem dodać jeszcze coś, jedna Julka jest z typowym badboyem, który jak ją zdradza to potem do niej dzwoni i mówi, że przeruchał tą i tą, ona popłacze, jaka to biedna i albo zrywa i wraca do niego po kilku dniach lub.... WYBACZA XDDD i tak w kółko. Co on takiego ma? Jest badboyem Oskarem z tatuażami.
#przegryw #takaprawda #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #bekaznormictwa #seks #zwiazki
  • 12
@Felixu: to prawda, normiki sie odzywają a nie kumają że mają dziewuchy głównie w 90% dlatego ze staja na wysokosci zadania i za przyslugi(nie mowie ze trzeba byc chamem jezeli jest sie juz w zwiazku no ale szanujmy sie), seks za prezent lub muszą rozkręcać mocno te dziewuchy i dawac sie upokarzac nie rzadko przy kimś(no ale tu też jest przyzwyczajenie to troche latwiej o to ale mimo wszystko wolalyby oskarka.
Nie ważne, czy te dziewczyny to Julki, zwykłe typowe dziewczyny, czy brzydkie, każda jest lub była z chłopakiem reprezentującym Oskariat.


@Felixu: Uległeś złudzeniu że jest jakiś inny gatunek dziewczyn nie gustujących w dobrze wyglądających facetach, że one wolą brzydkich przymułów jąkających się i mających depresje. Że może istnieją te "z dobrych domów" i jej krocze krzyczy: "daj mi przegrywa brzydkiego i spokojnego, najlepiej bez testosteroru i myjącego się raz na miesiąc!"
@pijekubusplay: Kobiety brzydzą się słabością, tak są "zaprogramowane" po to, żeby dobrać sobie partnera który obroni ją, potomstwo oraz zapewni utrzymanie w trakcie ciąży. Inna sprawa to mity i legendy na temat kobiet jakoby były bardziej empatyczne, nie patrzyły na wygląd, bardziej współczuły, że aby zdobyć dziewczynę trzeba być służalczy i się o nią starać a ta na pewno odwzajemni zainteresowanie. Wszystkie te głupoty naprostowujemy na tagu.