Wpis z mikrobloga

Niemcy zakazują "leczenia" homoseksualizmu.

Niemiecki Bundestag przegłosował dzisiaj zakaz tzw. “terapii konwersyjnych”! <3


Projekt ustawy w tej sprawie złożył już w zeszłym roku Jens Spahn, ujawniony minister zdrowia. Jak podaje Queer.pl według nowego prawa za przeprowadzanie tej tzw. terapii na osobach poniżej 18 roku życia lub za zmuszanie i zachęcanie osób w jakimkolwiek wieku, by się jej poddały, będzie groziło pozbawienie wolności do roku. Karze podlegałoby też reklamowanie i oferowanie tzw. terapii konwersyjnej - za takie działania miałoby grozić 30 tysięcy euro (prawie 130 tysięcy złotych) grzywny.

Źródło

Teraz czas na Polskę ;)

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/5491303/niemcy-wprowadzaja-zakaz-leczenia-homoseksualizmu/

#lgbt #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazszurow #pseudonauka
S.....y - Niemcy zakazują "leczenia" homoseksualizmu.

 Niemiecki Bundestag przegłos...

źródło: comment_1588939388ttbQFXIteIYF4Z6KyohY65.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@venividi: Jak ktoś chce sie leczyc z katolicyzmu to jak najbardziej może. Trzeba byc skonczonym debilem żeby stwierdzać za indywidualne osoby co w sobie mogą zmieniac a co nie. Jak ktoś chce sie wyleczyc z homoseksualizmu to niech probuje, gowno cie to obchodzi, jego sprawa, siedz sobie w swojej jaskini i przestan wpieprzac sie w ludzkie zycia psycholu
  • Odpowiedz
Trzeba byc skonczonym debilem żeby stwierdzać za indywidualne osoby co w sobie mogą zmieniac a co nie


@aleksander-sailor: Czytałeś wgl to znalezisko czy tak sobie piszesz pierdoły bez podparcia? Mowa tutaj o osobach niepełnoletnich czyli bez pełnej zdolności do czynności prawnych.

Jak ktoś chce sie wyleczyc z
  • Odpowiedz
chcialbym tylko przypomniec ze homoseksualizm zostal wykreslony z listy chorob niejednoglosnym glosowaniem, i pod ogromnym naporem srodowisk lgbt


@piordonek: Mam do Ciebie parę pytań:

1) Czy jesteś w stanie wskazać badania na podstawie których homoseksualizm wpisano na listę
  • Odpowiedz
lub za zmuszanie i zachęcanie osób w jakimkolwiek wieku, by się jej poddały, będzie groziło pozbawienie wolności do roku. Karze podlegałoby też reklamowanie i oferowanie tzw. terapii konwersyjnej -


@venividi: naucz sie czytac ze zrozumieniem.

Idź się lecz z heteroseksualizmu w takim wypadku. Powodzenia.


jak bede chcial to sobie pojde, idz mi zabron, powodzenia. Jestes totalitarnym oszolomem, ktory z nauka nie ma nic wspolnego.
  • Odpowiedz
żeby widzieć że nie udowodniono efektów


@venividi: Ale co to za argument z dupy oszolomie? Ktos ci karze na to isc? Daj ludziom zyc a nie sie wpieprzac w ich zycie, jak jakis gej bedzie chcial na to pojsc bo taki ma kaprys to powinien moc to zrobic, tak samo jak stara baba moze sobie isc do doktora zieby po lewoskretna witamine na 5G. Jak bardzo trzeba miec nasrane we
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: Faszysto XDDD

Jesteś naprawdę tak głupi że nie jesteś w stanie zrozumieć delegalizacji wciskania niepełnoletnim, reklamowania i propagowania terapii, które szkodliwe TAK SAMO jak leczenie lewoskrętną witaminą C?

Chcesz to się lecz w swojej piwnicy, ale jak chcesz to móc reklamować lub wciskać niepełnoletnim to musisz mieć nieźle poryty łeb. I jeszcze myślisz że to Ty w tym jesteś jakąś ostoją wolności a nie zwykłym młotkiem, który uważa że
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: ziomuś ja nie prowadze dzienniczka z wydarzeniami lgbt xD Poza tym nie neguję nauki, a wręcz przeciwnie. Usłyszałem takie zdanie z dosyć wiarygodnego źródła i tyle.
  • Odpowiedz
ziomuś ja nie prowadze dzienniczka z wydarzeniami lgbt xD Poza tym nie neguję nauki, a wręcz przeciwnie. Usłyszałem takie zdanie z dosyć wiarygodnego źródła i tyle.


@piordonek: "Takie zdanie" najczęściej przytaczane jest przez przeciwników praw osób LGBT i ma sugerować jakby to nie była decyzja naukowa oparta na badaniach tylko jakieś przypadkowe "głosowanie" wg. ideologii.
  • Odpowiedz