Wpis z mikrobloga

W poniedziałek mam wrócić do biura. Jak wygląda sytuacja w MPK? Czy przez te limity osób w pojeździe da się w ogóle sensownie dojechać czy czeka się aż się trafi pusty pojazd?

#wroclaw
  • 6
@FotDK jak dojeżdżasz na jakąś klasyczną godzinę to możesz trafić na komplet, ale nie każdy kierowca tego pilnuje. Raczej trzeba liczyć się z tym że jest możliwość nie wejścia do pojazdu
@CzarnyOwiec: mi pozostają tylko busy z Nowego Dworu, tak na 9 rano.

To chyba jednak wyperswaduję kierownikowi temat, bo jak mam na dojazd trwający 30-40min w obie strony marnować 2h to sensu to nie ma. A pracować w domu mogę jak najbardziej.
@FotDK: ja wróciłam w poniedziałek do pracy i byłam 2 dni. Ja oprócz tramwajem muszę jeszcze pociąg ogarnąć i tutaj zaczyna się problem, bo z Mikołajów odwołali prawie wszystkie pociągi w godzinach w jakich wracam z pracy. Muszę jechać na głowny, a to oznacza że mam dłuższą trasę do pokonania i żadnej gwarancji że wsiądę w pociąg. Pociągi kursują co 30 min, wiec każde opóźnienie na tramwaj oznacza że z roboty
@FotDK dziś jechałam autem i widziałam info na przystanku, że od 6.05 wrócił normalny rozkład jazdy. Na autobusach widziałam kartki, że maksymalnie może podróżować 10 osób + kierowca. No a w tramwajach (3, 5) w godzinach szczytu - sporo ludzi. Powodzenia!