Wpis z mikrobloga

Siema ;) korzysta ktoś z Was z robotów takich jak Biedromix albo Lidlomix? Zamierzam kupić, któryś z nich, ale jest bardzo mało informacji odnośnie ich awaryjności.

Popsuł się komuś z Was ten robot? Jeśli tak to czy są problemy z serwisowaniem?

Lidlomix jest obecnie dostępny oficjalnie na stronie Lidla 1899zl dlatego wstępnie wybieram Biedromixa, którego aktualnie nie ma w oficjalnej sprzedaży, ale znalazłem w "zewnętrznym" sklepie internetowym za 1299zł. I tu właśnie pytanie, czy jeśli kupię sprzęt poza biedrą to w razie usterki będą jakieś problemy z naprawą gwarancyjną lub rękojmią?

#biedronka #lidl #biedromix #lidlomix #termomix #hoffen #silvercrest
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zachar87ck: mam Monsieur cuisine z Lidla już półtora roku i nic nie nawaliło. Jak czytam po grupach na fb to ludzie mają głównie problemy ze sprzętem spowodowane swoim dzbaństwem, np próba wyrobienia potrójnej potrójnej porcji ciasta ;) Jak się dba i myśli to śmiga aż miło. Kupiłem za 1400, często są promocje. Co kilka tygodni wpadają nowe przepisy, pizza jest mega, ogólnie polecam. Zachęcam też do poczytania grupy na fb
  • Odpowiedz
  • 0
@plastic11 dzięki za odpowiedź. A powiedz mi czy często są aktualizacje z nowymi przepisami, jeśli tak to co ile, i ile mniej więcej przepisów dodają?

Jak wygląda używanie sprzętu? W sensie czy to jest tak, że każdy krok w przepisie ma już automatycznie ustawioną temperaturę, obroty itp i klikam tylko dalej po wrzuceniu składników czy jest tylko podane na ile mam ustawić i robię to ręcznie?
  • Odpowiedz
czy jeśli kupię sprzęt poza biedrą to w razie usterki będą jakieś problemy z naprawą gwarancyjną lub rękojmią?


@Zachar87ck: Ja bym nie ryzykował bo nawet jesli dostaniesz oryginalny paragon z biedry to sprzęt może pochodzić z wyprzedaży , kupiony za pół ceny a w razie awarii nie naprawią tylko oddadzą ci kasę (pewnie mniej niż zapłacisz). Dodatkowo mam wrażenie że sprzęt z Lidla jest lepszej jakości no i ma 3
  • Odpowiedz
  • 1
@darek-jg no niby tak, ale jest jeszcze rękojmia. Tylko #!$%@? wie, czy np taki sklep internetowy nie zostanie zamknięty po roku i wtedy lipa. A pewnie dostałbym paragon z tego właśnie sklepu a nie oryginalny z biedry. Dlatego, też się zastanawiam jak funkcjonuje ten cały serwis marki Hoffen i czy akceptują zgłoszenie naprawy sprzętu zakupionego poza oficjalną dystrybucją.

Lidl cały czas ma w ofercie swój sprzęt więc tu sytuacja z ewentualną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zachar87ck: o aktualizacjach przepisów pisałem już wyżej. Co kilka tygodni, na oko 5-10 przepisów. Baza jest całkiem spora.

Każdy krok ma już ustawione parametry pracy (temperatura, czas, obroty) ale możesz je zmieniać wg uznania.
Mam porównanie z oryginalnym Thermomixem i jedyna przewaga sprzętu 4x droższego to wygodniejszy uchwyt misy i automatyczne zamykanie. Reszta na plus dla Monsieur.
Jak masz jeszcze pytania to wal śmiało.
  • Odpowiedz