Wpis z mikrobloga

@zenekklocek: dziękuję, na studiach miałam chwilę zajęć z rysunku (9 lat temu), ale nie byłam zainteresowana i nie rozwijałam tematu. Byłam słabym studentem w tej kwestii i ledwo miałam ocenę dostateczną. Dopiero jak kupiłam sobie ipada (domyślnie miał służyć mi do wyświetlania nut na skrzypce XD) zaczęłam się bawić rysunkiem i wciągnęło mnie momentalnie. Zaczęłam oglądać bardzo dużo tutoriali i analizować prace innych. Na co dzień jestem fotografem, operatorem kamery i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FapFolder: Od kiedy rysujesz? I czy robiłaś to kiedyś i teraz po prostu do tego wracasz? Sam próbuje nauczyć się rysować, ale same przerysowywanie nie sprawia mi przyjemność i muszę się do tego zmuszać :(
@jdhue: jak pisałam we wcześniejszym poście, miałam epizod z rysunkiem na studiach 9 lat temu, ale nie wciągnęło mnie to i nie jarało. Miałam słabe oceny i byłam jedną z gorszych. Miesiąc temu kupiłam iPada i zaczęłam dla zabawy rysować. I tak to się stało, że teraz dzięki kwarantannie rysuję kilka h dziennie. Niestety jak w każdej dziedzinie musisz przejść przez podstawy czy rysujesz na papierze czy na tablecie graficznym. Duzo