Wpis z mikrobloga

Miałem mieszane odczucia czy #vikings czy #thelastkingdom lepsze, ale po ostatnim sezonie już na pewno uważam Last Kingdom za wygranego.

Vikingowie mają genialne sceny i genialne sezony, ale mają też mase słabych odcinków i gorszych sezonów.
Last Kingdom jest naprawdę stabilnie dobre, cztery sezony na równym poziomie, akcja idzie szybko do przodu, dobra scenografia, fajne postacie.

Czwarty sezon momentami oglądało się jak Lord of the Rings (tylko bez elfów, smoków i innych krasnoludów). Jak ktoś lubi klimaty vikingów to polecam bardzo.

#seriale #polecam
weshu - Miałem mieszane odczucia czy #vikings czy #thelastkingdom lepsze, ale po osta...

źródło: comment_1588805719is8HqCq49RjlxsUkqkX6sM.jpg

Pobierz
  • 8
@weshu: Wielkie propsy za to jak wyglądał wątek Skade. Od razu było widać że laska mówi każdemu to co chce usłyszeć, manipuluje tak żeby być przy dominującym samcu cały czas i czerpać z tego profity. Ale Uthred wie o co biega i robi to co każdy blackpillowiec powinien. Jak by wyglądał ten wątek w Wikingach? Mielibyśmy tą postać przez 5 sezonów, jakieś wizje z dupy #!$%@? muje które by pchały fabułę
d.....o - @weshu: Wielkie propsy za to jak wyglądał wątek Skade. Od razu było widać ż...

źródło: comment_1588806180WoJ0Y6qkUUgqfL9K9r5xir.jpg

Pobierz
@weshu: Szkoda, że w czwartym sezonie mocno widać, że netfliks przejął serial. Bitwy nie trzymaja się kupy. Wszyscy biegną na wszystkich na 'hurrraaaa', w dodatku bez hełmów na głowach. W pierwszych sezonach przywiązywano większą wagę do wierności historycznej, był mur tarcz itp.
@AkyszLewusie: Pewnie #!$%@? marketing, ja o nim w życiu nie słyszałem, raz trafiłem przez przypadek na Netflixie bo mi przez chwilę polecali i się zakochałem, a o takich Wikingach, Lost, Walking Dead czy GoT to wszędzie zawsze głośno było