Wpis z mikrobloga

Widzę na tych tagach ciągłe wymagania względem facetów. Zastanawiamy się nad włosami, linią szczęki, długością prącia, muskulaturą i masa innych cech...

Pytanie DLA KOGO? Poziom polskich kobiet jest TRAGICZNY. Przeglądając tindera trudno jest przesunąć w prawo.

1. Okrągłe buzie naszych rodaczek. Twarze są tak mocno zatłuszczone, że nie widać ani kości policzkowych, ani szczęki. Tu nawet nie chcę jakoś analizować tego, jak te twarze są przeciętne i niepodobne do niczego...

2. Tłuste twarze nie biorą się znikąd. Nadmiar tłuszczu widzimy w całej sylwetce. A to bierze się oczywiście z braku ruchu.
3. Dieta i zdrowe odżywianie? Nic z tych rzeczy. Przecież nasza kochana lubi pizze i maczka, słodycze, słodkie napoje, jedne z najważniejszych zainteresowań... Lata mielonych i reszty z palety barw polskiej kuchni dokładają swoje. Czasem pojawi się veganka, no ale wtedy masz w pakiecie feminizm i krótko ściętą głowę, marna zachęta krótko mówiąc.

4. Wypięte tyłki, które są efektem nie ćwiczeń a hiperlordozy (wada postawy).

5. Plany na przyszłość, zainteresowania, pasje, studiowany kierunek, praca? Już nie będę się pastwił nad armią kosmetolożek, studentkami zarządzania, absolwentkami technikum gastronomicznych.
Odwiedziny z rodzicami Zakopanego i dwukrotny wyjazd poza granice Polski (raz Bułgaria, dwa Hiszpania na obozowe chlanie) z automatu oznacza zainteresowanie "podróżami".

Nie reprezentują sobą kompletnie niczego. Minusy na każdym polu. Garstka na prawdę ciekawych kobiet.
Moi drodzy przestańcie się starać o to dno dna. NIEWARTO!

#blackpill #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #tinder #podrywajzwykopem
  • 14
  • Odpowiedz
@Dykto: Ja to rozumiem, ale wpędzamy facetów w ciągłe kompleksy. Smutek pojawia się z powodu cech genetycznych, niezależnych od nich... Pójdźmy w drugą stronę, w krytykę naszych witaminek
  • Odpowiedz
@WysokiewiczK: nie zauważyłeś, ze na tych tagach to zakompleksieni faceci wypisują cechy archetypicznego ich zdaniem faceta, a tak naprawdę w życiu nawet żadnej kobiety za rękę nie trzymali? skąd oni niby biorą takie informacje?
czepiasz się braku ruchu wśród kobiet... a taki chłop z piwnicy jest lepszy? gdzie jego jedyna aktywność to wyprawa do toalety..
zamiast narzekać jaki świat jest okrutny polecam zająć się sobą, by mieć szanse u tej garstki,
  • Odpowiedz
@WysokiewiczK: Faceci sami się kompromitują dając takim laskom atencję, no chyba, że sami nic ze sobą nie reprezentują, no to wtedy ok xD

Zawsze mnie bawiło jak wyksztalciuchy z dobrymi zarobkami biorą karyny „bo ładne”, które pracują na kasie w biedrze i nie maja żadnych ambicji. Przecież z taką na żaden ambitniejszy temat nie pogadasz, a po co się wiązać z kimś z kim nigdy nie nawiążesz mądrzejszej rozmowy. Jak są
  • Odpowiedz
@wiejskakoksownia: Miałem już tzw. "normalną dziewczynę" i zacytuję klasyka - nie warto było robić nic, bo tylko zmarnowałem 4 lata życia i nabawiłem się szeregu frustracji. Jak nie jest się zbyt ładnym, to dziewczyny będą brały faceta tylko z rozsądku (bo np. dobrze sobie radzi w życiu, potrafi rozwiązywać problemy etc.), a nie dlatego, że faktycznie go chcą, co zresztą sam już przerobiłem i nie mam zamiaru przerabiać drugi raz (
  • Odpowiedz