Wpis z mikrobloga

Już 2 osoba zadała mi to samo pytanie i aż mnie zamurowała ludzka głupota, sporo osób na prawdę myśli że to jakiś spisek. 1 osobę zabrałem na stopa, Karyna ok35 lat : A zna Pan kogoś kto chory na tego wirusa? Za dużo ludzi na ziemi i ONI coś kombinują (tam mnie zamurowała bzdura tego pytania że zmieniłem szybko temat) Wczoraj o dziwo strażak z OSP z którym rozmawiałem zadał mi to samo pytanie : Antek a znasz kogoś kto ma tego wirusa ...... ? Ja już nie wiem co takim ludziom odpowiadać #koronawirus #patologiazewsi
  • 14
@piotr-antyn: W zeszłym tygodniu byłem na randce z piękną dziewczyną. Tata kardiolog, mama prawnik, a ona na 3 roku inżynierki - myśle sobie "high elo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaraz po tym, gdy wsiadła już do samochodu i zaczeliśmy jechać, to powiedziałem jej, by w razie jakiejś kontroli zachować wspólną wersje "zeznań", że jesteśmy parą, mieszkamy razem itd., bo jednak jechaliśmy razem samochodem bez maseczek.

A ona
@ewaaaxxx xD

@BlackBlack wierzę Ci mam ostatnio bardzo ograniczony kontakt z ludźmi a sam takie dwie perełki spotkalem. Głupota ludzka czasem zaskakuje , o 5g też mi się obiło ale nie mam nawet ochoty dyskutować z takimi ludźmi, to ten sam poziom co dyskusja że zwolennikami jedynego i prawego obozu obecnej władzy...
@piotr-antyn: zobacz sobie tą grupę na Facebooku - to jest niezła kopalnia beki: koronawirus to spisek, 5G smaży mózgi, chemtrailsy. Grupa jest publiczna, więc można zapoznać się z jej zawartością bez konieczności dołączania:
https://www.facebook.com/groups/705623010178549/

Polecam też odpalić filmik Naukowego Bełkotu i zerknąć w sekcję komentarzy (najlepiej posortować od najnowszych): https://www.youtube.com/watch?v=4WhWewpBfUM

Niesamowita ilość osób jedzie po Dawidzie, że się sprzedał, że okłamuje ludzi, że koronawirusa nie ma itd. - po prostu szok.
@piotr-antyn: mam sąsiada, który autentycznie kupił z aliexpress jakiś zagłuszacz fal radiowych czy coś tego typu bo się naczytał głupot o 5G... gdy stanę pod jego drzwiami telefon mi gubi zasięg sieci LTE