Wpis z mikrobloga

@1519868: Wcześniej był, od 3 w gore na pewno, a z tego co pamiętam był od pierwszego sezonu. Walentynowicz był lektorem jak to leciało na Comedy Central i takiego ripa poszukuje. Jest na CDA Premium w 720p, ale już z innym lektorem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gawith_Apricot: Osobiście nie spotkałem się z ripami powyżej 480p z Walentynowiczem, zerknij na chomikuj jak tam nie będzie to raczej nigdzie. Eng są nawet do 4k jakbyś się jednak na napisy zdecydował.
  • Odpowiedz
@venad: Na cda jest całkiem dobry obraz jak na serial z początku 2000 roku, 960x720 ale niestety z innym lektorem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nic się nie uda znaleźć to może jednak skuszę się bez lektora, choć ten lektor całkiem fajnie pasuję i pierwszy raz daaawno temu oglądałem właśnie z nim.

Najbardziej harkorowa opcja to wyjęcie audio z walentowiczem, wklejenie do najlepszej wersji "zagranicznej" i
  • Odpowiedz
@Gawith_Apricot: po co renderować? ¯\_(ツ)_/¯ po prostu puść obydwa na raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ThirtyDoorKey: Oglądałem obydwie wersje (z lektorem Walentowiczem i bez) i obydwie mają swój unikalny charakter, bo tłumacze naprawdę się postarali. Nie powiedziałbym, że jedna jest lepsza od drugiej, po prostu obydwie są bardzo dobre.
  • Odpowiedz