Wpis z mikrobloga

#shitwykopsays #stulejkacontent

Różowy pasek i w dodatku muzułmanka? To nie mogło się skończyć inaczej.

Twój pan i władca wie co wypisujesz w internetach?


bo wy funkcjonujecie w społeczeństwie pod maska, ze niby chcecie żyć normalnie itd, a jak co do czego dojdzie jak sie zrobi cos wbrew waszej religi jesteście gotowi zabić bez wahania.


Ty to zamiast mózgu masz koran.


patrz co Cię czeka xD (pod filmikiem o oblewaniu kwasem)


Sądząc po zdjęciu z jej profilu to moze to być muzułmanka. Tfu!


przeciez w Islamie za duzo do powiedzenia kobiety nie maja zgodnie z prawem szariatu i tej religii całej. To czemu jestes zaskoczona ze traktujemy Cie zgodnie z tradycja i nie obrazamy Twoich uczuc religijnych....:)


jak się czujesz gdy Twój partner woli #!$%@?ć kozę niż Ciebie?


biłbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Odpowiedzi na uwagę, żeby nie wrzucać wszystkich ludzi do jednego wora:

tylko jak ktoś przez 4 tyś lat był pustynnym #!$%@? to jego dzieci też takie będo


Skoro jesteś muzułmanką to masz w głowie islam wiec wiemy co masz w głowie
  • 27
@cytoblast: Niby wypok, to wypok i nie raz już się przekonałem jaki tu może panować poziom, ale szczerze mówiąc też nie sądziłem, ze jak tu ktoś się przyzna do bycia muzułmaninem, to go od razu w ten sposób oblecą.

tylko jak ktoś przez 4 tyś lat był pustynnym #!$%@? to jego dzieci też takie będo


No ja się pytam dlaczego moderatorzy nie reagują gdy jakiś typek nazywa drugiego wykopowicza "pustynnym #!$%@??"
@cytoblast: Dzięki za zawołanie :)

Rozwalił mnie twój komentarz o murzynach, ale dokładnie tak się czuje :D

Wszyscy patrzą a niedowierzaniem, niektórzy wstydzą się podejść i tylko patrzą na mnie ukradkiem, inni od razu chwyci za widły :D

Cieszy mnie spora ilość pozytywnych komentarzy, ale paradoksalnie stwierdzam, że wykopowi ateiści się bardziej "normalni" i umieją zapytać o coś sensownego w odróżnieniu od całej masy tutejszych Katolików która umie tylko atakować (nie