Wpis z mikrobloga

#shitwykopsays #stulejkacontent

Różowy pasek i w dodatku muzułmanka? To nie mogło się skończyć inaczej.

Twój pan i władca wie co wypisujesz w internetach?


bo wy funkcjonujecie w społeczeństwie pod maska, ze niby chcecie żyć normalnie itd, a jak co do czego dojdzie jak sie zrobi cos wbrew waszej religi jesteście gotowi zabić bez wahania.


Ty to zamiast mózgu masz koran.


patrz co Cię czeka xD (pod filmikiem o oblewaniu kwasem)


Sądząc po zdjęciu z jej profilu to moze to być muzułmanka. Tfu!


przeciez w Islamie za duzo do powiedzenia kobiety nie maja zgodnie z prawem szariatu i tej religii całej. To czemu jestes zaskoczona ze traktujemy Cie zgodnie z tradycja i nie obrazamy Twoich uczuc religijnych....:)


jak się czujesz gdy Twój partner woli #!$%@?ć kozę niż Ciebie?


biłbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Odpowiedzi na uwagę, żeby nie wrzucać wszystkich ludzi do jednego wora:

tylko jak ktoś przez 4 tyś lat był pustynnym #!$%@? to jego dzieci też takie będo


Skoro jesteś muzułmanką to masz w głowie islam wiec wiemy co masz w głowie
  • 27
  • Odpowiedz
@SayangWanita: Też byłbym ostrożny z przywiązywaniem większej uwagi do podziału ludzi tutaj na ateistów i katolików, jest ich właściwie tylko garstka. Czasem mam wrażenie, że całą resztą trudno posądzać o posiadanie poglądów (przynajmniej we właściwym tego słowa znaczeniu). Jest to o tyle zabawne, że mnie też należałoby chyba włączyć do grona ateistów, a jak zaczną mnie nazywać lewakiem, wtedy już naprawdę szczerze się zaśmieję. A już z całkiem formalnego
  • Odpowiedz
@staa: Bynajmniej nie mam zamiaru nikogo etykietować, dzielić czy organizować wojen religijnych

Chodzi mi o to, że kilku rozmówców już na samym początku zadeklarowało się jako ateiści i rozmowa z nimi była bardzo kulturalna i rzeczowa, czym jestem zdumiona.

Wkładając kij w mrowisko chciałam żeby wykopowicze spojrzeli na Muzułmanów nie jak na dzikusów z telewizji, ale jak na normalnych ludzi, którzy też mają rodziny, dzieci i chcą żyć w normalnym
  • Odpowiedz
Chodzi mi o to, że kilku rozmówców już na samym początku zadeklarowało się jako ateiści i rozmowa z nimi była bardzo kulturalna i rzeczowa, czym jestem zdumiona.


@SayangWanita:

Dlaczego spodziewałaś się niekulturalnych zachowań po ateistach?
  • Odpowiedz
Po ateistach spodziewałam się większej agresji i pytań o bezsensowność religii we współczesnym świecie


@SayangWanita: Ateista to jak sama nazwa wskazuje ateista, a nie antyteista - czyli ktoś, kto nie wierzy i religia jest dla niego rzeczą zbędną, ale nie robi sobie celu życia z atakowania religii, jeżeli ktos inny wierzy to ateiście jest to obojętne, raczej może się tylko zastanawiać jak (z jego punktu widzenia) mozna byc
  • Odpowiedz