Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Mam 25 lat i jestem dziewicą. Tak, to nie jest bait, nie jestem też gruba czy okropnie brzydka, powiedzmy takie 6/10. Nie potrafię się przełamać do jakiegokolwiek związku przez to, że jestem płaska jak deska, i nie- to nie jest wyolbrzymienie, nie mam nawet zarysu piersi, stwierdzony niedorozwój. Dlatego przychodzę do Was z pytaniem #niebieskiepaski czy kompletny brak biustu przekreśla dla Was dziewczynę? Czy jednak wolelibyście sztuczny biust ale jednak, żeby był? Szczerze to wolałabym uniknąć operacji powiększania piersi ale jesli to ma mnie przekreślić w znalezieniu kogos wartościowego to moge sie poświecić. #tinder #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 156
Szczerze to wolałabym uniknąć operacji powiększania piersi ale jesli to ma mnie przekreślić w znalezieniu kogos wartościowego to moge sie poświecić


@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro poleci na piersi to raczej nie będzie wartościowy człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania jak pytam swoich kumpli czy wola cycki czy tylek u kobiet to glosy rozkładają sie 60/40 na korzyść tyłka. Wiec kochana od dzis przysiady challenge za 6 miesiacy masz dupsko 10/10 i kazdy bedzie mial #!$%@? ze nie masz cyckow (sam mialem dziewczynę z Hiszpanii totalnie klata jak u chlopca ale dupe i nogi miala perfeckcyjna i to mi wystarczyło)
@AnonimoweMirkoWyznania: hej, mam taką dziewczynę w grupie, która rzeczywiście jest "deską", ale jest megasympatyczna i mogę z nią normalnie o wszystkim porozmawiać, przy niektórych się rozpraszam (co uznaję za wadę), więc u Ciebie to nawet plus. No i gdyby chłopaki na to by mi na to nie zwrócili uwagi, to sam bym nie zauważył XDDD smutne jest to, że to ja mam większe cycki od niej :/
@AnonimoweMirkoWyznania: nic się nie martw, mam koleżankę, która też jest całkowicie bez biustu obecnie ma męża i niedawno urodziła. W związku liczy się przede wszystkim charakter. Uroda mija z czasem.
Nie pozwól żeby to zdominowało twoje postrzeganie siebie, szczególnie że nie chcesz zrobić operacji więc musisz zaakceptować ten fakt i przejść z tym do porządku dziennego. Inaczej wszyscy będą postrzegać to jako wadę skoro i Ty tak uważasz.
Znajdź plusy np.
@AnonimoweMirkoWyznania: Są faceci którzy to lubią więc myślę że kogoś raczej znajdziesz. Osobiście lubię małe piersi. Więc tak jak inni wspomnieli jeśli z tyłu nie jesteś płaska to pewnie i mnie byś zainteresowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy czy masz inne cechy. Ja np. uwielbiam długie gęste włosy. Takie do pasa. I wtedy jestem wstanie zaakceptować brak piersi. Ale wiadomo każdy facet patrzy na co innego. To czego nie mógłbym zaakceptować to "męskie" nogi. Brak wcięcia.
Uważam, że "płaska" kobieta może być kobieca - tylko właśnie, musi mieć choć jakąś cechę typową dla kobiety. To tzw. dymorfizm płciowy.