Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Mam 25 lat i jestem dziewicą. Tak, to nie jest bait, nie jestem też gruba czy okropnie brzydka, powiedzmy takie 6/10. Nie potrafię się przełamać do jakiegokolwiek związku przez to, że jestem płaska jak deska, i nie- to nie jest wyolbrzymienie, nie mam nawet zarysu piersi, stwierdzony niedorozwój. Dlatego przychodzę do Was z pytaniem #niebieskiepaski czy kompletny brak biustu przekreśla dla Was dziewczynę? Czy jednak wolelibyście sztuczny biust ale jednak, żeby był? Szczerze to wolałabym uniknąć operacji powiększania piersi ale jesli to ma mnie przekreślić w znalezieniu kogos wartościowego to moge sie poświecić. #tinder #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 156
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No zależy od osoby, dla jednych nieważna twarz, byle było złapać, dla drugich nieważna reszta, byle była ładna z twarzy ¯\_(ツ)_/¯. Laski zawsze sobie mają w czym wybierać, choć jedne mniej, drugie bardziej. Więc jeśli masz tego typu kompleks to jest do przepracowania z psychologiem.
  • Odpowiedz
hmm, tak się zastanawiam. próbowałaś może brać tabletki antykoncepcyjne? jest przy nich szansa na powiększenie rozmiaru piersi :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli zrobisz resztę sylwetki i będziesz zadbana to absolutnie nie przeszkadza - w znaczeniu są faceci którzy się nie umówią z dziewczyną z małymi piersiami, ale też są tacy dla których kobieta się zaczyna od 70kg i tacy którzy nie spojrzą na dziewczynę powyżej 55kg.
  • Odpowiedz
NiebieskiStarzec: Nie przejmuj się niczym !
Każdy odrobinę mądry chłopak będzie wiedział że takie płaskie są znacznie lepsze w łużku - nie wiem czemu ale tak jest.
Poza tym nie wiem w jakim kręgu się obracasz i jaki jest twój target miłosny ale o ile obracasz się wśród ludzi światłych nie będzie to stanowiło żadnego problemu.
Jeśli jednak masz taki problem może czas na zmianę towarzystwa bo wśród ludzi mądrych tego
  • Odpowiedz
ŚwiętaMaciora: Przestań się przejmować oczekiwaniami innych.
Pogódź się z tym, że być może będzie trudniej, ale czy gorzej?
Dziś ludzie rozmieniają się na emocjonalne drobne dzięki tinderowi (specjalnie piszę z małej litery), jednak cenniejsze jest znalezienie tej jednej relacji, która daje zrozumienie, niż zdobycie nagród za ilość.
Mam kolegę, który myślał, że potrzebuje operacji bo ma wadę twarzy. Rozważał to. W końcu doszedł do wniosku, że to właśnie jest ON i
  • Odpowiedz