Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends w nocy to normalnie inni ludzie grałam od 00:00 wej chyba z 5 meczy izi win, normalnie brak flejmu, feedów, chce im się grać, nie afczą

normalnie k---a nie ci ludzie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SarahC: Ja pamietam, że parę lat temu miałem tak, że do 20, prawie wszystko wygrywałem, a po 20 p-------------m jak leci. Postanowiłem więc, że będę tylko do 20 grać. Dalej wszystko wygrywałem mimo, że już grałem na takich ludzi co mnie j----i na suke konkretnie xD
  • Odpowiedz
@SarahC: Też to zauważyłem i w tamtym roku rankedy grałem tylko od 00:00 do 3 w nocy bo już nie miałem siły. Gra kompletnie inna jest, brak "maćkow123PL", ludzie grają z głową, brak flame. A tak to przed tymi godzinami to w dzień wiadomo dzieciarnia ale wieczorem jest dosłownie wylew ludzi co piszą że są pijani/naćpani xD
  • Odpowiedz
@ApoIIyon: mi nie przeszkadza, że ktoś tam pod wpływem np po piwie czy coś. Mi przeszkadza jak dostaje po tym piwie czy co tam wziął p-------a w grze. A różnica w grach o różnej porze niby była ale k---a nigdy aż taka.( _)
  • Odpowiedz
@SarahC: Teraz jest duża różnica bo większość siedzi w domu i nie musi wstawać rano więc siedzą cały dzień. Co do screenów to z takim yasuo i to wygrać xD To jest też dramat tego systemu że takie coś wygrywa a ktoś zrobi 21/7 karthusem i lost xD Ale pewnie nie zasługiwał na wyższą div a yasuo tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz