Wpis z mikrobloga

Gra ktoś z was w #f12019 na padzie? Przejechałem jeden sezon z asystami abs/trakcji teraz chciałem bez tego ale jest masakra. Ciężko tak powili dodawać gazu na triggerach. Co chwila mnie obraca. Teraz nie wiem czy to ja jestem taki nieudolny? XD Na kierownice niestety nie mogę sobie pozwolić, chociaż bardzo bym chciał. Da się coś z tym zrobić?
#xboxone #konsole #f1
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w3n5zu: średnia trakcja i bez ABSu dasz sobie radę. Zrób sobie sesję testową w Hiszpanii ( ͡ ͜ʖ ͡) Na początek polecam przestawić balans hamulców z domyślnego 60:40 na 54:46
@klepacz: @narp: @Jontek6: Na średniej trakcji jakoś jestem w stanie przejechać, ale póki co zmniejszyłem ai do 60% zobaczymy jak to pójdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Balans hamulców i dyferencjał i tak staram się zmieniać w trakcie jazdy, w zależności od zakrętów ;)
@w3n5zu: jeżdżę na padzie, średniej trakcji, ale przedstawiam się na brak, i z abs na botach 102. Generalnie wydaje mi się, że najważniejsze to setupy z internetu, bo na niektórych torach dają bardzo dużo. No a z asystami, to z czasem będziesz sam wyłączał, bo będzie Ci coraz lepiej szło. Do trakcji polecam pojeździć trochę mokrych wyścigów/wyścigów f2, gdzie trakcja nie dziw tak dobrze. Wtedy wyrobisz sobie nawyk delikatnego dodawania gazu