Wpis z mikrobloga

Czy dobrze rozumiem, że wystarczy, że jakaś nowa technologia typu 5G, czy skład jakiejś nowej szczepionki może budzić wątpliwości sceptyków, to od razu znajdą się internetowi EKSPERCI podpierający się NIEZALEŻNYMI badaniami, którzy mają monopol na hejt?

Czy już nawet sama krytyka jest zbrodnią? Czy ktokolwiek jeszcze ma wątpliwości, że obracając potężną kasą można kupić dosłownie wszystko i wszystkich? Nawet władze WHO?

Czy łatka SZUR obowiązuje każdego, nawet najmniejszego krytyka międzynarodowych oligarchów, jak i finansowych, medycznych, technologicznych, medialnych hegemonistów, a także potencjalnej działalności wywiadowczej?

Czy cenzura nie idzie za daleko?

Lewaki - nie będę kasował wam komentarzy, chcę poznać waszą opinię.

#4konserwy #neuropa #szczepionki #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #bekazneuropy #blackpill #redpill #zdrowie #koronawirus
czyny - Czy dobrze rozumiem, że wystarczy, że jakaś nowa technologia typu 5G, czy skł...

źródło: comment_1588596606vQN4pcDwFilSRAvU3TA7y9.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@czyny: Gdyby miał istnieć taki spisek z pewnością ludzkość unicestwiłaby takich spiskowców. To niemożliwe żeby takie coś mogłoby się dziać na szeroką skalę zagrażając życiu i zdrowiu ludzi poza tym w jaki sposób oni siebie chronią przed tym?
  • Odpowiedz
@Llukaszszz: Z tego co wiem, 5G to technologia laserowa o wielokrotnie większym wskaźniku promieniowania, niż 4G. Muszą zawyżać dopuszczalne normy dla człowieka, aby je wprowadzić na rynek, a w szczepionkach martwi mnie skład. Załóżmy, że spisku nie ma, a producenci szczepionek mają wyrąbane i chcą jechać po kosztach, czego skutkiem jest spadek jakości szczepionki. Różne rzeczy o szczepionkach już słyszałem, jaki syf tam wkładają.
  • Odpowiedz
@czyny: To jest niemożliwe i nieopłacalne dla nich. Uwierz mi gdyby rzeczywiście tak miało być to zrobiliby to skuteczniej niż na tak małą skale ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeśli ktokolwiek chciałby nas wytępić, zrobiłby to a nie #!$%@?ł się latami
  • Odpowiedz
@Llukaszszz:

Powtarzam po raz drugi, w żaden spisek nie wierzę, chociaż były, są i będą różne spiski. Chodzi mi o bylejakość producentów, jechanie po kosztach, jak i forsowanie nowej technologii jak najszybciej na rynek kosztem jakości.
  • Odpowiedz
@czyny:

Z tego co wiem, 5G to technologia laserowa o wielokrotnie większym wskaźniku promieniowania, niż 4G

Jaki laser?

Muszą zawyżać dopuszczalne normy dla człowieka, aby je wprowadzić na rynek, a w szczepionkach martwi mnie skład.

Tylko normy w Polsce były bardzo niskie i niezmienne od późnego PRL. Co konkretnie cię martwi w składzie szczepionek?

Załóżmy, że spisku nie ma, a producenci szczepionek mają wyrąbane i chcą jechać po kosztach, czego skutkiem
  • Odpowiedz
Czy łatka SZUR obowiązuje każdego, nawet najmniejszego krytyka międzynarodowych oligarchów, jak i finansowych, medycznych, technologicznych, medialnych hegemonistów, a także potencjalnej działalności wywiadowczej?


@czyny: Nie wiem czy ktoś wyzywa od szura kogoś kto przedstawia jakieś dowody na swoje tezy.

Bo ci krytycy których ja spotkałem do meritum się raczej nie odnoszą...
  • Odpowiedz