Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam tego tagu #przemcel Pełno toksycznych postów wyśmiewających biednego chłopaka, który może nie jest jakoś super urodziwy, ale widać, że pracuje nad sobą w przeciwieństwie do przegrywów, którzy go hejtują. Z jednej strony wymyślacie tag #p0lka i obwiniacie kobiety, że lecą na przystojnych facetów, a z drugiej wyśmiewacie czyjś wygląd.
Są dwie wersje przegrywów - jedni to ludzie którzy chcieliby z tego wyjść, z prawdziwymi problemami, nienawidzący siebie, a drudzy to toksyczne typki, którzy nienawidzą wszystkich dookoła, bez empatii i na zawsze pozostaną w piwnicy.

@m__b @a__s @Moderacja, twierdzicie, że walczycie z hejtem. Jeśli te posty na tagu to nie hejt, to ja już nie wiem co nim jest... Dotyczą przecież one konkretnej osoby.

#zalesie #przegryw #wykop
  • 23
@niebieskieniebo: Ten idiota nic nie robi oprócz robienia z siebie pośmiewiska, zamiast zarobione pieniądze wydac na aparat na zęby czy zrobić badania na tle hormonalnym, czy nawet wybrac się do fizjoterapeuty to on woli wydawać na batony proteinowe i jeździć nad morze. Teraz przez swoje nieprzemyslane decyzje ściga go komornik, bo ten bałwan zarabiając najniższą na produkcji chodził do drogich restauracji i barberów. Podsumowując, ja z przemcela się zawsze bede smial,