Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piaskun87: #!$%@? co, ja przeszedłem pierw 3 później remastered 1 I teraz 2 to jest taka katorga, zwykły przeciwnik sprawia mi więcej problemu niż boss, teraz jestem w tej lokacji co był ten boss smoczy jeździec i nie jestem wstanie dobiec do tego smoka po drugiej stronie lokacji bo nie mogę się przebić przez przeciwników bo mnie zabija jak jest więcej niż dwa bo przez to drewniane sterowanie nie idzie ich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crispy_cornflakes: no właśnie Ci biali są najbardziej #!$%@? xD a gram w scholar of the first sin, bo jak próbuję wyciągnąć jednego dużego to później zawsze leci ten jeden biały i już jest problem plus tarcza w dwójce jest bezużyteczne bo on ją podnosi tak wolno że nie idzie nic zablokować plus gram magiem bo wcześniej jak grałem wojownikiem no nawet nie doszedłem do pierwszego bossa xd
@komiks42 To widać w zły sposób go klepiesz. Ja np. w Wiedźminie 3 maksowałem Geralta tylko po to żeby móc Geraltem Gołodupcem bić się z finałowym bossem. Widok Króla Gonu dostającego wpie***l łopatą od wściekłego wiedźmaka w ręczniku był pocieszny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crispy_cornflakes: no tak staty są ok, przecież jest ogromna różnica między tym jak szybko podnosi tarcze / miecz do bloku w 3 i 1 a jak wolno w 2, właściwie to nie wiem gdzie iść bo wszytsko jest po blokowane przez posogai, w tej opuszczonej twierdzy też nie wiem co mam zrobić bo jest tylko przejście do bossa i pęknie ta ściana i krata a za karta psy ale nie wiem