Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ludzie wiedzą i zakładają to po prostu byle jak żeby mandatu nie było i dało sie funkcjonować


@bartez_94: przecież dużo wygodniej jest nosić prawidłowo na nosie a nie pod nosem. A z tym duszeniem przy jednowarstwowych to już zupełnie nie rozumiem, no chyba że wszyscy etatowo węgiel łopatami przerzucają albo mamy najwięcej przypadków choroby obturacyjnej płuc na świecie i wszyscy duszą się z powodu niewydolności płuc
@unikalny3: Bardziej obstawiam, że większość ludzi ma po prostu #!$%@? dobrane maseczki. Bo wbrew temu co się wydaje januszom, nie wystarczy "byle co z byle czego". Za ciasna, za luźna, za gruba, zły materiał - wszystko ma wpływ. I mówię to z doświadczenia, jako osoba, która sama sobie szyła z kilku materiałów ;d

Do tego do rzućmy masę palaczy w kraju, którzy się zesrają bez papieroska co 30 minut.

Jak dla
Pozostali to zwykłe cipy.


@WaveCreator: to chyba ujmuje istotę problemu. Ja szczerze mówiąc na samym początku noszenia maseczki (początek marca w moim przypadku) też miałem z tym problemy, ale po paru dniach się przyzwyczaiłem i ani nic mnie nie swędzi ani się nie duszę. Ogólnie mam wrażenie, że większość "problemów" z noszeniem maseczek jest bardziej psychiczna niż realna
@Amenotejiikara: gówno dają te całe maseczki sam minister zdrowia pare tygodni temu mówił że są bezużyteczne, a teraz tresują ludzi i patrzą na co sobie mogą pozwolić jutro może godzina policyjna? Jak ktoś ma olej w głowie nosi to gówno na #!$%@? żeby milicji nie prowokować, a palanty się srają jakby te maseczki sam jezus w bibli zalecił, zaraz się zaczną masowe choroby dróg oddechowych od tych maseczek.
@Amenotejiikara: a w tyłek sobie wsadźcie te szmaty na gębę. Nie noszę tego ścierwa od początku, w sklepie tylko z grzeczności. I ogólnie to już mnie nudzi to gadanie o maseczkach... Mam astmę, alergie, grupa ryzyka , i dziwnym trafem nic mi nie jest. Kilka dni temu dostałem wynik testu i dziwnym trafem jeszcze korona mnie nie dopadła , jak to się stało ?
Jest nakaz to noście, po cholerę wrzucać